Начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинецьв з робочим візитом у Тур’є – Реметівській територіальній громаді

Сьогодні в Тур’є – Реметівській територіальній громаді з робочим візитом перебував начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець.

Під час зустрічі, очільник району обговорив з сільським головою Надією Девіцькою ряд проблемних та актуальних питань життєдіальності громади, серед яких — соціально- економічний розвиток громади, підготовка соціальних об’єктів до опалювального сезону, освітній процес в умовах воєного стану, виділення коштів на потреби ЗСУ з бюджету громади, та інше.

Продовженням робочої поїздки була зустріч у Тур’є-Реметівській сільській раді з консулом Угорщини Куті Ласло, який разом з начальником районної військової адміністрації вручив дітям військовослужбовців - захисників України шкільні рюкзаки.

До сьогоднішньої події долучилась також і некомерційна громадська організація „People in Need” (Словаччина), яка подарувала аматорському колективу „Парадніце” у Тур’є-Реметівської громади 15 народних словацьких костюмів ручної вишивки.

Остання зміна сторінки: 28-09-2022 14:38