На Ужгородщині карантин продовжили до 01 березня

Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Христини Мацко сьогодні відбулося засідання  надзвичайної протиепідемічної комісії при  районній державній адміністрації. Розглянули питання щодо епідемічної ситуації із захворюваності на грип і ГРВІ.  Нагадаємо, що у зв’язку зі зростання активності епідпроцесу було призупинено навчальний процес  у освітніх закладах району з 3 до 23 лютого включно.

На засіданні комісії завідувач Чопської районної лабораторії відділення  Ужгородської міськрайонної філії ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України» проінформувала присутніх про санітарно-епідемічну ситуацію та стан здійснення заходів по зменшенню інтенсивності епідемії грипу та ГРВІ в районі. На поточному восьмому  тижні епідемічного сезону відсоток дітей із загального числа захворілих становить 62,6%. Спостерігається  ріст захворюваності на  шести  дільницях:  Р.Комарівці, Худльово, Коритняни Пацканьово, Минай. Рівень інтенсивності епідемічного процесу згідно наказу МОЗ України характеризується як середній, з перевищенням епідпорогу на 15,9 % та лабораторно підтвердженою циркуляцією вірусів грипу типів А і В, нерівномірним розприділенням захворюваності в розрізі населених пунктів.

З огляду на те, що захворюваність перевищує епідпоріг, комісія прийняла рішення продовжити карантинні заходи (призупинити навчальний процес) у всіх закладах загальної середньої освіти району (включаючи НВК), починаючи із 24.02.2020 року на 7 календарних днів.

Остання зміна сторінки: 20-02-2020 16:34