На межі Ужгородського та Мукачівського районів встановили три нові стяги.

Ялини, модрини, явір та граб – більше ніж 100 саджанців молодих дерев висадили, сьогодні, біля стелли "Ужгородський район" в селі Дубрівка Середнянської громади.

До екоініціативи долучився начальник Ужгородської РВА Юрій Гузинець.

Ця висадка саджанців є дуже важливою для екологічної стабільності країни та нагадує нам, що кожен з нас може зробити свій внесок у збереження природи.

Окрім того, над стеллою «Ужгородський район» замайоріли три нові прапори – Державний прапор України, прапори Ужгородського району та 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади.

Прапор – більше, ніж просто державний символ. Це стяг нашої історії, знак єдності, ідентифікатор всього рідного. Саме з прапором наші захисники ідуть в бій. Вшанування символіки – це вираження щирої любові громадян до рідного краю.

Остання зміна сторінки: 11-05-2023 11:40