Кординаційна нарада та засідання оперативного штабу з питань протидії коронавірусу

Сьогодні в райдержадміністрації відбулась координаційна нарада та засідання районного оперативного штабу протиепідемічної комісії для протидії поширенню коронавірусу за участі заступника голови облдержадміністрації, голови обласного штабу Ігоря Шинкарюка.

Основною метою створення штабу є забезпечення максимальної безпеки жителів району та попередження розвитку коронавірусу.

Ігор Шинкарюк ознайомив з роботою Обласного штабу, який створений для  вирішення всіх питань з протидії поширенню хвороби. Головним завдання на даний момент є збір інформації про громадян, які нещодавно повернулися з-за кордону, та контроль за самоізоляцією таких жителів району. Інформаційно-аналітичною групою ОДА проводиться велика робота по опрацюванню інформації щодо громадян, які перетнули кордон. Оскільки на районному рівні отримати дані та проконтролювати громадян реальніше, звернувся до сільських голів максимально долучитися до організації цієї роботи. Кожний голова сільської ради відповідає за жителів, які проживають на території, на якій він є керівником.

Самоізоляція, в першу чергу, зменшує ризик інфікування та розповсюдження COVID-19. За цим слідкуватиме поліція. На даний момент розроблений алгоритм роботи, який вже активно тестується.

Дуже важливо вжити максимальну кількість заходів, щоб попередити виникненню нових випадків виявлення вірусу в Україні.

Ситуація вимагає дуже серйозної та злагодженої управлінської роботи. З усіма службами відпрацьовано готовність до виникнення вірусу, а медичні заклади готові до прийому таких пацієнтів. Визначено медичні заклади, які будуть опорними для боротьби з коронавірусом. Зараз медики працюють у напрямі підготовки до належного стану госпітальної бази.

Сьогодні область отримала першу партію тестів та засобів безпеки, яка закриває першочергові потреби медичної допомоги. Їх розподілять  між лікарнями, які прийматимуть пацієнтів із підозрою або хворих на COVID-19.

Мацко Христина, голова районного штабу звернулася до сільських голів максимально долучитися до роботи штабу. Здійснити моніторинг забезпеченості необхідними медикаментозними та дезінфекційними засобами, засобами індивідуального захисту та іншими необхідними матеріальними ресурсами. На особливому контролі тримати громадян похилого віку, інвалідів, хворих та інших громадян району, які потребують соціального захисту. Надавати їм всю необхідну допомогу.

Голова адміністрації Вячеслав Дворський наголосив на необхідності вчасних виплат усіх видів соціальної допомоги та пенсій. Активізувати інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням.

Суворі та своєчасні епідеміологічні заходи мають вирішальне значення для стримування швидкого поширення нового збудника (COVID-19) на території району.

Остання зміна сторінки: 24-03-2020 19:37