Головою райдержадміністрації проведено засідання колегії та нараду

Сьогодні, 21 лютого в райдержадміністрації відбулося чергове засідання колегії та нарада при голові райдержадміністрації Вячеславу Дворському, за участю голови районної ради, заступників голови РДА, керівника апарату, начальника Ужгородського управління ГУ ДПС у Закарпатській області, сільських голів та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

На порядок денний колегії винесено  питання „Про підсумки виконання місцевих бюджетів району за 2019 рік”. Доповідала начальник фінансового управління райдержадміністрації Ольга Ящищак, яка озвучила основні цифри доходів та видатків місцевих бюджетів району по загальному і спеціальному фондах. (З інформаційною довідкою можна ознайомитись в розділі "Фінвнсовий блок").

За результатами розгляду даного  питання прийнято рішення провести нараду щодо невиконання окремими сільськими радами планових показників місцевих бюджетів.

Після засідання колегії проведено робочу нараду з головами селищної та сільських рад.

Першим розглянули питання про стан пасажирських перевезень автомобільним транспортом та перспективи розвитку мережі приміських автобусних маршрутів в умовах зміни адміністративно-територіального устрою району. З даного питання інформував Вячеслав Крупнік – головний спеціаліст відділу регіонального розвитку. Особливу увагу було приділено проблемним  питанням: перевезення пільгової категорії громадян, порушення графіку перевезень та завищення вартості проїзду. Не залишили без уваги питання стану доріг. Також присутнім повідомили, що райдержадміністрацією оголошено конкурс із визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району, до участі в якому запрошуються всі бажаючі.

У підсумку голова райдержадміністрації наголосив, що він завжди відкритий до конструктивного діалогу  та назначив чергову нараду з даного питання на наступний тиждень.

Наступним інформував заступник начальника Ужгородського управління ГУ ДПС у Закарпатській області Юрій Орел про особливості кампанії декларування громадянами доходів, одержаних у 2019 році. Наголосив, що забезпечення повноти декларування доходів громадян – це основне джерело наповнення місцевих бюджетів і закликав до плідної співпраці в цьому напрямку голів сільських та селищних громад.   Також звернув увагу присутніх на необхідності подання інформації про податкову заборгованість, сплату земельного податку, орендної плати за землю та нерухоме майно. У зв’язку з відсутністю достовірної інформації в реєстрі речових прав на нерухоме майно про власників земельних ділянок вирішено провести круглий стіл з державними реєстраторами та нотаріусами щодо наповнення бази даних.

На завершення виступила в.о. начальника відділу в Ужгородському районі Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області, яка інформувала присутніх про оновлення нормативно грошової оцінки земель населених пунктів Ужгородського району. Своєчасне оновлення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів є одним з важливих завдань для забезпечення дохідної частини бюджетів сільських, селищних рад. На території району нормативно грошова оцінка проведена лише в 10 населених пунктах, на сьогоднішній день проводиться ще в трьох. Тож керівникам сільських, селищних рад необхідно вживати вичерпних заходів щодо забезпечення періодичності проведення нормативної грошової оцінки земель у встановленому законодавством порядку.

Обговорення кожного із питань порядку денного відбулось у форматі тривалого та конструктивного діалогу між представниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування в районі.

Остання зміна сторінки: 24-02-2020 16:56