Голова районної державної адміністрації провів апаратну нараду

13 січня 2020 року Вячеслав Дворський,  голова районної державної адміністрації за участю першого заступника голови райдержадміністрації Христини Мацко, керівника апарату Руслани Боднарюк провів апаратну нараду з працівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

У ході наради обговорено ситуацію в галузях району за підсумками завершення минулого року та визначено основне коло завдань на найближчий період.

Відповідно до законодавчих актів та вимог сьогодення з 1 січня скорочено граничну чисельність працівників та затверджено нову структуру райдержадміністрації.  У зв’язку з цим присутні обговорили  організаційні  питання діяльності, планування  роботи, виконання вимог Регламенту та  Правил внутрішнього трудового розпорядку,   розроблення  й затвердження  положень про структурні підрозділи та  посадових обов’язків працівників.

Головою райдержадміністрації звернуто увагу  на повноваження, які покладені на керівників структурних підрозділів, відповідно до чинного законодавства та наголошено, що організація роботи по всіх ділянках повинна  бути націлена на належне виконання посадових обов’язків.

Остання зміна сторінки: 13-01-2020 16:06