Голова райдержадміністрації Радіон Кіштулинець привітав військовослужбовців з Днем захисників та захисниць України

У переддень свята Дня захисників та захисниць України голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець привітав військовослужбовців у Закарпатському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки.

„В умовах сьогодення ми будуємо нову армію – добре підготовлену та озброєну. Але справжня сила українського війська у патріотичному дусі, який ворогові не побороти, у вашій самовідданості та щирій вірі у Перемогу. Вітаю зі святом. Ви – наші захисники й опора держави. Спокій наших близьких і домівок – у ваших сильних, надійних руках”, - зазначив голова райдержадміністрації.

Після привітань керівник району нагородив грамотами голови Ужгородської районної державної адміністрації за відданість військовій службі, сумлінне виконання службових обов’язків високий професіоналізм та з нагоди відзначення Дня захисників та захисниць України, а також за досягнуті успіхи під час проходження військової служби у резерві та з нагоди Дня територіальної оборони України та Дня захисників та захисниць України військовослужбовців.

Очільник району подякував військовим, учасникам антитерористичної операції за мужність, звитягу та самовіддану працю в ім’я  миру  та  майбутнього.

Радіон Кіштулинець побажав усім мирного неба над українською землею, добробуту й родинної злагоди, віри в щасливе майбутнє Української держави.

На завершення хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам'ять воїнів, славних синів України, котрі полягли в боях за Незалежну та єдину Україну, поклавши своє життя заради миру та спокою в Україні.

Слава Україні. Героям слава!

Остання зміна сторінки: 13-10-2021 15:54