Голова райдержадміністрації провела виїзний прийом громадян у селі Невицьке

З метою забезпечення прав громадян щодо належного розгляду їх звернень, передбачених статтею 40 Конституції України та Законом України «Про звернення громадян», а також сприяння у вирішенні проблемних питань, з якими звертаються громадяни до органів державної влади, 29 листопада голова Ужгородської райдержадміністрації  Еріка Кинєв провела виїзний особистий прийом громадян у с. Невицьке.

На прийомі побувало 10 громадян. В ході прийому місцевими жителями було порушено ряд важливих питань, зокрема: отримання земельних ділянок на території Невицької сільської ради для ведення ОСГ та під забудову; порядок оформлення права власності на землю; надання одноразової грошової матеріальної допомоги для лікування; оформлення субсидій та відсутність  поштового відділення у с. Невицьке.

Крім того, до голови райдержадміністрації звернувся місцевий житель Сусла І.В. із проханням посприяти «Ужгородському районному товариству інвалідів» в отриманні (фінансуванні) автомобіля для забезпечення поставки харчових продуктів, медичних препаратів та інших побутових речей для людей з обмеженими можливостями.

Головою райдержадміністрації було надано змістовні роз’яснення на задані запитання, деякі з них взято на особистий контроль, про результати розгялду громадян буде проінформовано у визначені законодавством терміни.

Остання зміна сторінки: 02-12-2019 20:57