До уваги керівників підприємств, установ та організацій!

Відповідно статей 91, 92 Кодексу цивільного захисту, постанови Кабінету Міністрів України від 23 жовтня 2013 року № 819 «Про затвердження Порядку проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту»(із змінами),розпорядженням голови Закарпатської обласної держаної адміністрації від 18.12.2019 року № 723 «Про організацію у 2020 році функціонального навчання у навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області» затверджено план комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області з навчання керівного складу та фахівців,  діяльність яких пов’язана з організацією та здійсненням заходів цивільного захисту.

Функціональне навчання керівників суб’єктів господарювання, заступників керівників, голів комісій з питань НС, голів комісії з питань евакуації, їх секретарів, фахівців підприємств, установ, закладів освіти, медичних закладів та установ, житлово-комунальних підприємств, діяльність яких пов’язана з виконанням завдань у сфері цивільного захисту, здійснюєтьсяу перший рік призначення на посаду і періодично один раз на три,за контрактом за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб у навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області (м. Ужгород, вул. Верещагіна 18, тел. 673284, E-mail: nmc.zakarpattya@dsns.gov.ua).

Майстер виробничого навчання Ужгородських територіальних курсів Волошин  В.Г.

Напрямки навчання:

• з питань цивільного захисту;
  • з питань пожежної безпеки;
  • спеціальна підготовка (осіб, які залучаються до проведення інструктажів та перевірки знань з питань ЦЗ,ПТБ).

За більш детальною інформацією звертайтесь в сектор цивільного захисту райдержадміністрації. (м.Ужгород, вул.Загорська, 10, каб. 309, тел.(0312)61-43-57)

Остання зміна сторінки: 21-02-2020 09:24