Депутати обласної ради підтримали пропозиції Закарпатської ОДА, – Анатолій Полосков

Сьогодні відбулося третє пленарне засідання третьої сесії Закарпатської обласної ради VIII скликання.

Як повідомив очільник краю Анатолій Полосков, на розгляд депутатського корпусу винесли понад 40 питань, зокрема й за пропозиціями облдержадміністрації.

«Серед питань були критично важливі рішення щодо необхідності виділення з обласного бюджету співфінансування для реалізації проєктів, які входять до програм Президента України Володимира Зеленського на території області», – зауважив голова Закарпатської ОДА.

Йдеться, зокрема, про 18,7 млн грн на підготовчі роботи для закупівлі кисневих станцій у медичні заклади регіону, 7,7 млн грн на реконструкцію обласного центру нейрохірургії та неврології та 2,5 млн грн на розробку проєктно-кошторисної документації для будівництва/реконструкції об’єктів спортивної інфраструктури (реконструкція СК «Юність» та обласного БДЮТ «ПАДІЮН»).

Також депутати проголосували за виділення 700 тис. грн на розробку детальних планів території та проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для пріоритетних міжнародних пунктів пропуску.

«Дякую депутатському корпусу обласної ради за підтримку цих важливих рішень.

Це дозволить продовжити проєкти, які вже ведуться, і розпочати нові роботи як для посилення боротьби з пандемією, так і розвитку Закарпаття.

Одночасно ми отримаємо великі інвестиції з державного бюджету у медичну, прикордонну та спортивну інфраструктуру краю», – підсумував Анатолій Полосков.

Остання зміна сторінки: 24-09-2021 13:40