Часлівецький НВК святкує 10-річчя

Сьогодні 10-річчя відзначає навчально-виховний комплекс с.Часлівці. На урочистості з нагоди ювілею зібрались представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та  почесні гості, серед яких голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський, заступник голови райдержадміністрації Єва Раті та  заступник голови Ужгородської районної ради Степан Мацко.

Вячеслав Миколайович привітав присутніх з цією подією, подякував за сумлінну працю, високі здобутки у навчально-виховному процесі, розвитку освітнього закладу, педагогічну майстерність. З нагоди 10-річного ювілею та Дня місцевого самоврядування вручив Грамоти райдержадміністрації працівникам сільської ради та навчально-виховного комплексу.

Звісно ж у святковий день не обійшлося без подарунків, які  голова райдержадміністрації та заступник голови районної ради  вручили вихованцям НВК. Урочистості продовжились концертною програмою.

Остання зміна сторінки: 11-12-2019 10:06