300 МЛН ГРН НА БУДІВНИЦТВО ЦЕНТРУ ПЕРИНАТОЛОГІЇ, АКУШЕРСТВА ТА ГІНЕКОЛОГІЇ

Серед усіх показників, які відображають стан справ в області, є одна цифра, яка надзвичайно болюча, гнітить і з якою не можу змиритися – малюкова смертність. На Закарпатті помирає більше десяти діток молодше 1 року на кожні 1000 новонароджених. За цим страшним показником ми займаємо перше місце в Україні! Кожні шості пологи у жінок перебігають на тлі екстрагенітальної патології, що спричиняє високу летальність серед закарпатських породіль.

Тому будівництво обласного перинатального центру з відповідним штатом висококваліфікованих спеціалістів та новітнім обладнанням – мій пріоритет. І є перший важливий крок у цьому напрямку.

9 вересня нами було направлено лист на Комітет ВРУ з питань бюджету щодо виділення субвенції з державного бюджету на будівництво Центру перинатології, акушерства та гінекології в місті Ужгород на суму 300 мільйонів гривень.

10 вересня, Головою Комітету ВРУ з питань бюджету Юрієм Арістовим була внесена поправка до Закону України №3991 щодо виділення зазначеної субвенції для Закарпатської області.

Не сумніваюся в тому, що народні депутати від Закарпаття підтримають цей проект. Загалом, вірю у позитивне рішення від усієї Верховної Ради. Коли справа стосується дітей – воно не може бути інакшим.

Остання зміна сторінки: 15-09-2020 09:23