23 серпня вся Україна відзначає День Державного Прапора України.

Сьогодні, у часи російсько-української війни, цей день набуває ще більшої значимості та важливості для кожного українця, тож у Чопській територіальній громаді відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора та 31-ї річниці Незалежності України.

Під гімн України військові Чопського прикордонного загону урочисто підняли синьо-жовтий стяг. До дійства на площі Героїв Майдану долучилися начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець та народний депутат України Михайло Лаба.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять Героїв, які віддали своє життя заради свободи та незалежності нашої держави.

„Сьогодні, коли ворог нищить усе, що має український народ, ми як ніколи розуміємо, що Прапор — це не просто державний символ, це — наш оберіг і він – назавжди у наших серцях. Бажаю всім миру та злагоди, мужності й віри у світле майбутнє нашої країни”, - зазначив Радіон Кіштулинець.

Під час святкування на площі поблизу Чопської міської ради відбулося відкриття пам’ятного знаку «Янгол Миру та Надії».

Вітальним виступом присутніх порадували вихованців закладу дошкільної освіти «Казка» м. Чоп, мешканці громади виконали танцювальний флешмоб та урочистою ходою з державним прапором пройшлися центральною частиною міста.

Остання зміна сторінки: 25-08-2022 09:05