СКИНУТИ

Новини ОДА

З благою звісткою і вертепом завітали на Закарпаття юні колядники зі Словаччини (+ФОТО)

У третій день Різдва до Закарпатської облдержадміністрації завітали юні колядники зі Словаччини. Дітей з міста Вранов-над-Топльоу привіз до Закарпаття Почесний Консул України в Словаччині Станіслав Обіцький. Зустрів делегацію голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль. Вітав земляків і Генера…

Детальніше...

Закарпатська зима на художніх полотнах: в облдержадміністрації відкрили персональну виставку Василя Свалявчика

В атріумі Закарпатської ОДА експонується персональна виставка «Рідний край. Зима» закарпатського живописця, члена Національної спілки художників України, народного художника Василя Свалявчика.

На понад трьох десятках полотен митця застигли зимові пейзажі Закарпаття. Там і засніжені карпатськ…

Детальніше...

ЗАКАРПАТТЯ ПРОДОВЖУЄ РЕАЛІЗАЦІЮ ПРОЕКТІВ ЗІ СТВОРЕННЯ СУЧАСНИХ ЦЕНТРІВ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ

В області триває робота, спрямована на збільшення кількості ЦНАПів – своєрідної візитівки місцевої влади, що має за мету створити нову корпоративну культуру, орієнтовану на кожного відвідувача.

На сьогодні в краї успішно надають відповідні адмінпослуги 19 ЦНАПів – як районних, так і міських в окреми…

Детальніше...

Москаль проінспектував виконані цього року дорожні роботи на Тячівщині й відкрив сортмайданчик у Нересниці (+ ФОТО)

У ході робочої поїздки в Тячівський район Геннадій Москаль проінспектував відремонтовані з початку року обласні та районні автодороги й намітив план робіт на наступний рік.

– Восени цього року турецька автодорожня компанія «Онур» почала капітальний ремонт обласної дороги «Синевир – Колочава…

Детальніше...

На Закарпатті реставрують унікальні зразки дерв'яної сакральної архітектури

Сакральні мистецтво та архітектура – це та частина інфраструктури, яка чи не найбільше потребує збереження і відновлення. Офіційно на відповідному обліку в області знаходяться більше 120 старовинних дерев’яних церков, будівництво яких датовано від середини XV до кінця ХІХ ст. Це і діючі храм…

Детальніше...

На Закарпатті провели Загальнонаціональний тест з перевірки правової грамотності населення

За ініціативою Міністерства юстиції 12 грудня проводився Загальнонаціональний онлайн тест з перевірки правової грамотності населення. Також, Головним територіальним управлінням юстиції у Закарпатській області, за сприяння Ужгородського національного університету, організовано тестування оффлайн, яке…

Детальніше...

Закоханим на вушко! Ужгородський ДРАЦС про право на шлюб

З 10 грудня 2018 р. в Україні відзначають #ВсеукраїнськийТижденьПрава. З цієї нагоди керівник Ужгородського міського відділу ДРАЦС ГТУЮ у Закарпатській області вирішила розповісти про право, яким найчастіше користуються у нашому відділі, – право на шлюб.

Загальна декларація прав людини у частині пер…

Детальніше...

Нові книжки, театр, заповідник

Галузь культури має у наступні три роки поповнитися новими закладами як мистецького та культурно-освітнього, так і науково-дослідного спрямування. Про це під час засідання Ради регіонального розвитку зазначив голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.

– На сьогодні підходить до завершення ре…

Детальніше...

До кінця року Міжнародний аеропорт

Найближчими днями буде проведено технічну експертизу обладнання світлосигнальної системи Міжнародного аеропорту «Ужгород» на відповідність сертифікаційним вимогам Державіаслужби України.
У четвер, 13 грудня, комісія з питань розвитку бізнесу, виробничої інфраструктури, банківської діяльності…

Детальніше...

Закарпаття долучається до Всеукраїнського тижня права

10 грудня, ми будемо відзначати Міжнародний день прав людини. Ця дата була впроваджена Генеральною Асамблеєю ООН в 1950 році на честь прийняття 10 грудня 1948 року Загальної декларації прав людини. Декларація стала першим світовим документом, що сформулював положення про права людини. Її перекладено…

Детальніше...

Понад 60 сучасних спортмайданчиків і дві спортивні арени збудують на Закарпатті у рамках реалізації проектів регіонального розвитку

До кінця 2021 року на Закарпатті звершать будівництво і відкриють понад 60 сучасних спортивних майданчиків, 20 із яких здадуть в експлуатацію вже у 2019 році. Про це під час засідання Ради регіонального розвитку області розповів голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль.

– В…

Детальніше...

Кількість державних послуг, які може отримати кожен українець, не виходячи з дому, збільшено!

7 листопада вступив у силу Закон «Про електронні довірчі послуги», який дає можливість запровадити в Україні сучасні електронні методи ідентифікації особи, серед яких MobileID. Завдяки нормам закону збільшено кількість державних послуг, які може отримати кожен українець, не виходячи з дому. Більше т…

Детальніше...

Нові школи та дитсадки для понад 2700 закарпатських дітей – перспектива освітньої галузі області на наступні три роки

Не закривати, а створювати нові навчальні заклади – незмінна позиція обласної влади у питаннях розвитку освітньої галузі Закарпаття. На цьому наголосив голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль під час засідання Ради регіонального розвитку області.

– Закарпаття – одна з небагатьох областей У…

Детальніше...

Незабаром державні реєстратори будуть здавати іспити

Міністерство юстиції разом з народними депутатами та представниками провідних бізнес-асоціацій, які представляють інтереси не окремих профільних спільнот, а реального українського бізнесу, розробили низку новацій, які покликані знизити ризики рейдерських захоплень підприємств.

Серед новацій законопр…

Детальніше...

Відтепер українці можуть оформити ФО-П чи отримати витяг із держреєстру лише за допомогою свого телефону!

Завдяки нормам закону «Про електронні довірчі послуги» збільшено кількість державних послуг, які може отримати кожен українець, не виходячи з дому! Він дає можливість запровадити в Україні сучасні електронні методи ідентифікації особи, серед яких MobileID.

Mobile ID – це еквівалент власноручного під…

Детальніше...