СКИНУТИ

Діяльність Президента України, Уряду та КМУ

За участі Президента України Петра Порошенка відбулося засідання Ради регіонального розвитку Закарпаття

15 березня пройшло розширене засідання Ради регіонального розвитку Закарпаття за участі Президента України Петра Порошенка, віце-прем'єр-міністра - міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубко, голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля, Ужгородсько…

Детальніше...

Закарпаття має стати «туристичною Меккою» для всієї Європи - Президент

Глава держави під час виступу на Раді регіонального розвитку Закарпаття наголосив на важливості розвитку туристичної галузі регіону.

«Природа в Закарпатті вимагає уваги і поваги. Це правда. Вона прекрасна. Я сьогодні весь день виступаю промоутером туризму в Закарпатті. Його можливості невичерпні, бо…

Детальніше...

ЦЬОГО РОКУ ДЛЯ РЕМОНТУ ЗАКАРПАТСЬКИХ ДОРІГ В ДЕРЖАВНОМУ БЮДЖЕТІ ПЕРЕДБАЧЕНІ РЕКОРДНІ 870 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ – ПРЕЗИДЕНТ

Петро Порошенко зазначив, що Закарпаття вже має приклади успішно втілених проектів, ініційованих на місцевому рівні і підтриманих центральною владою. Йшлося про заходи у галузі освіти, охорони здоров’я та інфраструктурні об’єкти, зокрема, дороги і нові пункти пропуску.

– За три роки в області введен…

Детальніше...

Президент: Енергоефективність - це для нас синонім незалежності, в тому числі й енергетичної незалежності

Президент Петро Порошенко наголошує, що національна безпека України у тому числі залежить від енергонезалежності та енергоефективності нашої держави.

«Маємо один спільний загальнодержавний інтерес, одне питання національної безпеки, яке не можемо вирішити без змін у житлово-комунальному госп…

Детальніше...

Грошове забезпечення воїнів на передовій буде підвищено - Президент

Президент Петро Порошенко під час перебування на опорному пункті українських десантників в районі проведення операції Об'єднаних сил, повідомив про рішення підвищити грошове забезпечення військовослужбовців, які знаходяться на передовій.
«Я прийняв рішення і доручаю міністру підвищити рівень гро…

Детальніше...

Закарпаття готується до презентації і захисту проектів регіонального розвитку за участі керівництва держави

Вже всередині березня 2019 року за участі Президента України Петра Порошенка відбудеться презентація плану розвитку Закарпаття на 2019-2021 роки – у розрізі галузей, з територіальними акцентами, з урахуванням напрацювань та пропозицій від громад та органів місцевого самоврядування.

Ключові н…

Детальніше...

Президент підписав закон, який забороняє представникам країни-агресора бути спостерігачами на виборах в Україні

Президент Петро Порошенко підписав закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо спостереження за виборчим процесом в Україні», ухвалений Верховною Радою України 7 лютого 2019 року.
Законом вносяться зміни до законів «Про вибори Президента України», «Про вибори народних депу…

Детальніше...

Індексація пенсій в Україні - це складова стратегія боротьби з бідністю

Президент Петро Порошенко зазначає, що в державі забезпечені необхідні економічні умови для проведення індексації пенсій найменш захищеним категоріям пенсіонерів. Про це Глава держави сказав під час наради щодо проведення індексації пенсій.

«У першу чергу зусилля президента, зусилля уряду, П…

Детальніше...

ХОРОША ТРАНСПОРТНА МЕРЕЖА – ОСНОВА РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ ТА ЗБІЛЬШЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ – ПРЕЗИДЕНТ

Президент Петро Порошенко переконаний, що будівництво якісних доріг та розвиток транспортної інфраструктури забезпечать не лише розвиток туристичної галузі країни, а й збільшення надходжень інвестицій.
«Хороша транспортна мережа – основа розвитку туризму та збільшення інвестицій», – сказав Гл…

Детальніше...

Президент передав Генеральному секретарю ООН листи-звернення українців щодо сприяння у звільненні український моряків

Президент України Петро Порошенко у рамках робочого візиту до США провів зустріч з Генеральним секретарем ООН Антоніу Гутеррішем.
Глава держави передав Генсеку ООН звернення від десятків тисяч українців, підписані в тому числі Володимиром Жемчуговим, Ігорем Гордійчуком, Адою Роговцевою, Ігорем К…

Детальніше...