Відповідно до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 14.08.2017 № 4502-06/28408-06 інформуємо про конкурс в рамках Європейської  програми підтримки малого та середнього бізнесу (МСП) COSME„COS-EINET-2017 – 3 - 04: COS-EINET-2017-3-04: „Європейська інкубаційна мережа для інновацій, орієнтовних на креативність”  .

         Метою конкурсу є налагодження зв’язків та співпраці між бізнес-інкубаторами та бізнес-акселераторами, які надають підтримку МСП та стартапам в таких напрямках як інноваційний дизайн та туризм.

         Відповідно до умов конкурсу до участі допускаються:

-         неприбуткові організації (приватні чи громадські);

-         бізнес-інкубатори, бізнес-акселератори, лабораторії, університети, науково-дослідні центри;

-         державні органи (національні, регіональні, місцеві);

-         комерційні організації, які надають підтримку малому та середньому бізнесу.

Кінцевий термін подання заявки для участі в конкурсі – 19.10.2017.

Для отримання додаткової інформації по заявці, перейдіть за посиланням  https:// ec.europa.eu/easme/en/cos-einet-2017-3-04-european-incubation-networks-creativity-driven-innovation.

З 11-го по 15 вересня у районах Закарпаття працюватимуть «Мобільні точки доступу до системи безоплатної правової допомоги». Це виїзди фахівців з надання безоплатної вторинної правової допомоги та працівників Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області у населені пункти області, для надання консультацій громадянам з правових питань, а також інформування про роботу органів юстиції в регіоні.

Графік виїздів в Ужгородський район

Населені пункти:

с. Соломоново, 13 вересня (з 10.00 до 12.00)

 с. Страж, 13 вересня (з 13.00 до 14.00)

 с. Невицьке, 13 вересня (з 10.00 до 12.00). Прийом проведе начальник управління юстиції Руслана Натуркач

 с. Кам`яниця, 13 вересня (з 13.00 до 14.00). Прийом проведе начальник управління юстиції Руслана Натуркач

У період із 11 вересня 2017 року по 30 листопада, у проміжку часу з 22.00-05.00 год щодня проводитимуться ремонтні роботи мосту через річку Тиса в межах пункту пропуску “Солотвино – Сігету Мармацієй”. Враховуючи зазначене, протягом цього періоду буде обмежено рух у пункті пропуску.

Вкладення:
Скачати цей файл (CUTIS.pdf)CUTIS.pdf29 kB

Наявна вакантна посада - провідного інспектора відділу фінансово – господарського забезпечення управління соціального захисту населення райдержадміністрації ( вимоги – поглиблене знання програмного забезпечення та комп`ютерної техніки). 

Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «АГРО-ЛУЧКИ» інформує про те, що у період з 25.06.2017 року по 10.07.2017 року на території Ірлявської сільської ради  буде проводитися авіаційна обробка земель вертольотом RobinsonR-44 (реєстраційний номерUR–WYT), що належить ТзОВ «ЮгАвіа» сертифікат серії СЕ №238 виданий Державною авіаційною службою України 21.04.2017 року, дозвіл Адміністрації Держприкордонслужби України на виконання робіт у прикордонних районах №0.62-2873/0/6-17 від 31.03.2017 року.

Проблема дитячого бездоглядності та соціального сирітства з кожним днем стає більш актуальною і болючішою темою для нашого суспільства. Однак останніми роками змінилися пріоритети державної політики.На сьогоднішній день існує багато форм виховання дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Але є категорія дітей, які потрапляють в притулки для дітей, центри соціально-психологічної реабілітації дітей та інші спеціалізовані заклади, оскільки вони вилучені із сім’ї, в якій порушуються їх права, без позбавлення батьківських прав.

Тому сьогодні в Україні запроваджують нову форму тимчасового влаштування дітей із тих сімей, які опинились у складних життєвих ситуаціях, — це виховання  дітей у патронатній сім’ї.

Патронат над дитиною – це  тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин. Термін перебування дитини у такій сім’ї становить від 3 до 6 місяців.

Патронатний вихователь — це спеціально підготовлений працівник, який на договірній основі здійснює догляд та виховання дітей, тимчасово влаштованих у його сім’ю.

Патронатним вихователем може бути громадянин України , який має позитивний досвід виховання дітей, відповідні житлові умови для надання послуг з догляду, виховання та реабілітації дитини у своєму помешканні. Патронатним батькам виплачується грошова винагорода за надані послуги та два прожиткових мінімуми на дитину.

Функціонування патронатних сімей збереже за дитиною право виховуватися в рідній сім’ї та зробить процес вилучення менш травматичним.

За більш детальною інформацією щодо збору всіх необхідних документів та проходження навчання мешканцям Ужгородського району необхідно звертатись до Ужгородського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: м. Ужгород, вул. Гойди, 8 тел. 61-62-04, +380661041707.

Управління соціального захисту населення Ужгородської районної державної адміністрації згідно наказу начальника управління соціального захисту населення Ужгородської райдержадміністрації 07.06.2017 №18-к „Про оголошення конкурсу” оголошує конкурс  на зайняття вакантних посад державної служби, віднесених до посад державної служби категорії „В” в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації - головного спеціаліста-юристконсула управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

На вакантну посаду, на яку оголошено конкурс, затверджено умови проведення конкурсу.

Прийом документів, зазначених в умовах проведення конкурсу, буде здійснюватися управлінням соціального хахисту населення райдержадміністрації в термін з 08.06.2017 по 06.07.2017 включно з 08.00 по 17.00 год., п’ятниця - з 08.00 по 15.45 год. (обідня перерва з 12.00 - 12.45) кабінет 11, І поверх за адресою: м. Ужгород, вул. Станційна, 56.

Перелік тестових питань затверджено наказом Національного агентства України з питань державної служби та Міністерства юстиції України від 06.05.2016 року № 97/1328/5 та розміщено  на офіційному сайті Національного агентства України з питань  державної служби у розділі «Тестування».

Звертаємо увагу на необхідність ознайомлення кожного кандидата з короткою інструкцією з проходження тестування, яка розміщена на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної служби у розділі «Тестування».

Рішенням конкурсної комісії райдержадміністрації на зайняття вакантних посад державної служби на вакантні посади: начальника відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації вирішено призначити Шляхту Ольгу Василівну, начальника відділу ведення державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації вирішено призначити Шип Вікторію Михайлівну, головного спеціаліста юридичного відділу райдержадміністрації вирішено призначити Євдокименка Максима Андрійовича, головного спеціаліста відділу охорони здоров'я райдержадмністрації Бреннер Кристину Робертівну, конкурс на які було оголошено розпорядженням голови райдержадміністрації 26.04.2017 №33-к "Про оголошення конкурсу".

Відповідно   до   листа   Міністерства   економічного розвитку  і  торгівлі  України  від 17.03.2017 р.       № 3611-06/8785-06     інформуємо   про   підписання   Президентом   України 09.03.2017 р. Закону України “Про ратифікацію Угоди між Урядом України і Європейським Союзом про участь України в програмі ЄС “Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього     бізнесу  (COSME)     (2014-2020)”,    прийнятого    Верховною   Радою    України 22.02.2017 р.

CompetivenessofSmallandMediumEnterprises(далі - програма COSME) - європейська програма підтримки малого та середнього бізнесу. Програма COSME- це набір тематичних проектів та програм на період із 2014 до 2020 роки із загальним бюджетом 2,3 млрд. евро. Перелік програм, що визначаються Європейською Комісією, щороку змінюється та викладається в окремому документі - Робочій програмі.

Доступна для України Робоча програма на 2017-й рік складається з 22 підпрограм, які класифіковано за трьома напрямками: полегшення виходу на зовнішні ринки; поліпшення умов для конкурентоспроможності; формування культури ведення бізнесу. У відповідних розділах Робочої програми міститься перелік із детальним описом підпрограм, їх цілями та завданнями, що фінансуються коштом COSME, а також очікуваними результатами, виділеним бюджетом та строками подачі проектів. Робоча програма доступна на офіційному веб-сайті Європейської Комісії за посиланням: http://ec.europa.eu/DocsRoom/documents/21624.

Більше детальної інформації про програму COSMEможна прочитати на офіційному веб-сайті Мінекономрозвитку у розділах: “Головна” - “Пріоритетні реформи” - “Програми підтримки підприємців”, або за посиланням: http://bit.lv/2mBWHiG, або на офіційному веб- сайті Європейського виконавчого агентства з МПС (ExecutiveagencyforSMEs - EASME): https://ec.europa.eu/easme/en/cosme.