Відповідно до розпорядження голови Закарпатської облдержадміністрації та у зв’язку зі святкуванням Святої Трійці за Григоріанським календарем в.о. голови райдержадміністрції прийнято розпорядження  про перенесення в порядку і на умовах, установлених законодавством, для працівників райдержадміністрації робочий день з понеділка - 21 травня 2018 року, на суботу – 26 травня 2018 року.

Рекомендувати підприємствам, установам та організаціям району у порядку і на умовах, встановлених законодавством, перенести робочий день з понеділка - 21 травня 2018 року, на суботу – 26 травня 2018 року.

 Заходи з відзначення в районі Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Вівторок, 08 травня 2018 року

10.00 – панахида до Дня пам’яті та примирення. Місце проведення: біля обеліска с.Пацканьово

15.00 – вечір-реквієм до 73-ї річниці Перемоги «Ніхто не забутий, ніщо не забуте». Концерт художньої самодіяльності. Місце проведення: біля обеліска с.Оноківці.

15.00 – «Вони у серці нашому» - мітинг до Дня пам’яті і примирення та до 73 річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Місце проведення: біля пам’ятника загиблим воїнам у ІІ Світовій війні с.Дубрівка

16.00 – інформаційна година «Ми пам’ятаємо». Місце проведення: БК с.Соломоново

20.00 – «Пам'ять вічно жива» - мітинг-реквієм до Дня пам’яті та примирення. Місце проведення: біля обеліска с.Кам’яниця

Тематичні уроки Пам’яті, виховні години, засідання за круглим столом, конференції за участі ветеранів, учасників українського визвольного руху часів Другої світової війни, нинішніх захисників Вітчизни, присвячених 73- й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Місце проведення: навчальні заклади району

Середа, 09 травня 2018 року

10.00 – районний мітинг-реквієм та покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам. Місце проведення: смт. Середнє.

10.00 – мітинг-реквієм «Велич Вашого подвигу навіки в наших серцях». Концерт художньої самодіяльності. Місце проведення: біля обеліску с.Соломоново.

10.00 – мітинг-реквієм «Вони – у серці народу» до Дня Перемоги у Другій світовій війні. Місце проведення: біля обеліску с.Р.Комарівці.

15.00 – мітинг-реквієм до Дня Перемоги у Другій світовій війні. Місце проведення: центр села с.Худльово.

15.00 – історична година до Дня Перемоги «Вічна їм пам'ять і слава». Місце проведення: клуб с.М.Добронь

Службою у справах дітей Ужгородської райдержадміністрації здійснюється пошук житла для створення дитячого будинку сімейного типу на території Ужгородського району.

Власників житлових будинків, які мають наміри продати власне житло, просимо звертатися з відповідними правовстановлюючими документами на житловий об’єкт до служби у справах дітей райдержадміністрації, за адресою: м. Ужгород, вул..Загорська, 10, тел.: 615539

Увага! Варто зауважити щодо вимог визначених законодавцем, а саме: об’єкт повинен бути введений в експлуатацію, повинна бути наявна технічна документація, обов’язковим є наявність відомостей з реєстру речових прав про відсутність заборон, арештів, іпотек, тощо, та довідка про зареєстрованих осіб у житловому об’єкті.

Вимоги до площі об’єкту: житлова площа в жодному разі не може бути меншою ніж 163,8 кв.м та загальна площа якого не повинна перевищувати 250 кв.м.

Гранична вартість придбання житла становить   1ʹ751ʹ771,2 гривень.

Державою також покриваються витрати, пов’язані з закупівлею, оформленням права власності на житло та сплатою передбачених законодавством податків і зборів (обов’язкових платежів). Витрати на ріелторські послуги законодавцем не передбачені.

Обов’язковою умовою придбання приміщень спрямованих на реалізацію держполітики розвитку сімейної форми виховання є подальша передача житлового об’єкту на баланс органу місцевого самоврядування на території якого буде придбано такий об’єкт.

Довідково: Придбання житла здійснюється відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 р. № 877 ,,Про затвердження Порядку та умов надання у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво/капітальний ремонт/реконструкцію малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, будівництво/придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, виготовлення проектно-кошторисної документації ’’(із змінами).

ГО «Волонтерський рух «Батальйон Сітка»» має честь повідомити про наступне.

Дві знакові події у новітній історії країни – Помаранчева революція 2004 року та Революція Гідності 2013 року дали початок формуванню нової української нації, та, на жаль їх продовження – війна  Сході України. Військові дії спровокували виникнення цілого ряду складних питань, вирішення яких лягло на плечі не тільки держави, а і суспільства.

У цей надзвичайно важкий для нашої держави період плакат є найактуальнішим видом мистецтва, спроможним донести до широкого загалу глибину і силу прагнень всіх, хто бореться за нашу країну. Плакати завжди виконували роль важливої ідеологічної зброї. Вони спонукають любити Україну і пишатися нею, боротися за її щасливе майбутнє. Адже Україна – це в першу чергу Народ. України – це ми!

Враховуючи зазначені факти, наша організація, у рамках формування громадянської позиції і національно-патріотичне виховання молоді з метою забезпечення залучення молоді до суспільно значущої діяльності, виховання у молоді почуття особистої та національної гідності проводить Всеукраїнський конкурс плакатів «Я – Україна!». Найкращі роботи за результатом конкурсу увійдуть до Українського альманаху сучасного плакату. Для популяризації української культури, народних традицій, усвідомлення національної своєрідності проект передбачає видання інформаційних та методичних матеріалів з мистецтва виготовлення плакату.

Цим заходом ми хочемо привернути увагу українського суспільства, держави, засобів масової інформації до підтримки творчого потенціалу молоді, створенню умов для її духовного розвитку.

Вважаємо, що конкурс може надати нове звучання випробуваним засобам плакатної виразності відкрити світу нові художні таланти молоді України.

Ми також маємо на меті вкотре наголосити, що взаємодія держави та суспільства сприяє соціальному становленню та розвитку молоді України.

Інформуємо про проведення Першого Форуму  регіонів Республіки  Білорусь та України, який планується у жовтні 2018 року в м.Гомель (Республіка Білорусь).   

Згідно програми Форуму передбачається Проведення ділових переговорів між представниками українських та білоруських компаній у різних сферах економічної діяльності.

З 02 квітня 2018 р. розпочато прийом документів від державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування на навчання за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» галузі знань «Публічне управління та адміністрування», у тому числі за програмами «Публічне управління об’єднаними територіальними громадами» та «Публічне управління та адміністрування у смарт-сіті».

У відповідності до пунктів 10 та 14-16 «Порядку прийому на навчання за освітньо-професійною програмою підготовки магістрів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» галузі знань «Публічне управління та адміністрування», який затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 29 липня 2009 р. № 789, та «Правил прийому на навчання до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році»:

1. На навчання за державним замовленням приймаються державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування, які здобули ступінь вищої освіти магістра, спеціаліста або бакалавра, працюють в органах державної влади на посадах, що належать до 6-9 групи оплати праці,або місцевого самоврядування на посадах, що віднесені до п’ятої - сьомої категорії, мають стаж служби в органах державної влади або місцевого самоврядування не менш як один рік, не досягли на момент подання документів 45 років (для навчання вечірньою або заочною формою). Тривалість навчання складає 30 місяців ( 5 семестрів).

Можливе навчання за кошти фізичної або юридичної особи. Оплата проводиться посеместрово. Вартість одного семестру навчання складає 5 тис. грн., загальна вартість – 25 тис. грн.

2. Прийом документів здійснюється з 02 квітня до 11.00 год. 26 липня 2018 року. До заяви про вступ на навчання додаються чотири кольорові фотокартки розміром 3 x 4 сантиметри, а також копія трудової книжки, завірена відділом кадрів, дві копії диплома про вищу освіту та додатка до нього, паспорта, реєстраційного номера облікової картки платника податків. Військовий квиток (для військовозобов’язаних) пред’являється особисто. Вступники, які здобули відповідний ступінь вищої освіти за кордоном, подають також довідку про визнання іноземного документа про освіту, що проводиться МОН в установленому порядку.

Зразок заяви розміщено на сайті навчально-наукового інституту адміністрування та післядипломної освіти (http://ipk.polynet.lviv.ua/nnipdo)

3.Конкурсний відбір осіб на навчання здійснюється за

результатами вступних випробувань з основ держави і права, основ

економіки, іноземної мови та співбесіди з питань, що стосуються

державного управління. Програма вступних випробувань розміщена на сторінці навчально-наукового інституту адміністрування та післядипломної освіти на сайті «Львівської політехніки» (http://lp.edu.ua/iapo/programy-vstupnyh-vyprobuvan-magistr).

Вступні випробування проводяться з 27 до 31 липня 2018 р. Рішення про зарахування осіб на навчання за державним замовленням за результатами вступних випробувань приймається до 25 серпня 2018 р. після погодження із Національним агентством України з питань державної служби.

Навчання розпочинається з 01 вересня 2018 року.

Урядом встановлено форму та порядок подання нотаріусами звітів про укладені договори купівлі-продажу нерухомого майна та сплату збору на обов’язкове державне пенсійне страхування.

Про це йдеться в постанові КМУ від 28.03.2018 р. №212 (опубліковано в газеті «Урядовий кур’єр» №65 від 4 квітня 2018 року).

Згідно з постановоюнотаріуси щокварталу до 20 числамісяця, наступного за звітним кварталом, зобов’язані подавати органам Пенсійного фонду України за місцем розташування державної нотаріальної контори або робочого місця приватного нотаріуса звіт про укладені договори купівлі-продажу нерухомого майна та сплату збору на обов’язкове державне пенсійне страхування за затвердженою формою.

Нотаріальне посвідчення договорів купівлі-продажу нерухомого майна здійснюється за наявності документального підтвердження сплати збору з операцій купівлі-продажу нерухомого майна.

При посвідченні договорів купівлі-продажу нерухомого майна нотаріус здійснює перевірку сплати покупцем збору та витребовує відповідні документи.

Частиною 14 статті 8 Закону України «Про нотаріат» встановлено, що на обґрунтовану письмову вимогу органів Пенсійного фонду України протягом 10 робочих днів нотаріусом надаються довідки про суму нотаріально посвідчених договорів, які необхідні виключно для перевірки дотримання законодавства з питань сплати збору на обов’язкове державне пенсійне страхування.

Форма звіту про укладені договори купівлі-продажу нерухомого майна містить інформацію про кількість укладених договорів купівлі-продажу нерухомого майна, вартість такого майна та суму сплаченого збору на обов’язкове державне пенсійне страхування.

Звіт подається до Ужгородського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області за адресою: м. Ужгород, вул. Загорська, 2, 88017.

Оскільки Постанова № 212 набрала чинності 4 квітня 2018 року, то звіт подається до 20 квітня 2018 року.

Факультет податкової міліції Університету державної фіскальної служби України, виховуючи молодь в дусі національно-патріотичної свідомості та відданості присязі понад 20 років, ефективно та якісно проводить підготовку фахівців по захисту економічних інтересів Держави.

Навчання відбувається за унікальними по змісту освітніми освітніми програмами підготовки випускників навчальних закладів, а саме шкіл, ліцеїв, коледжів, училищ, технікум та ветеранів-учасників АТО.

З метою підготовки фахівців по боротьбі з фінансовими злочинами Факультет податкової міліції Університету державної фіскальної служби України запрошує на навчання абітурієнтів.

Адреса: вул.Університетська, 31, м.Ірпінь, Київська область, 08201, тел./факс +38(04597)60-294., 11.02@nusta.edu.ua

Відповідно до розпорядження  голови Закарпатської обласної державної адміністрації 30.03.2018 № 198 „Про оголошення та проведення в області конкурсу з визначення програм (проектів,заходів), розроблених інститутами громадського суспільства у сфері туризму та курортів, для виконання (реалізації) яких надається  фінансова підтримка”  утворено конкурсну комісію та оголошено конкурс на визначення кращих програм (проектів) у сфері туризму та курортів для реалізації яких може надаватись фінансова підтримка.          

За додатковою інформацією щодо участі у конкурсі необхідно звертатись в Департамент економічного розвитку і торгівлі Закарпатської облдержадміністрації за тел. 3-53-03, 65-90-31.

Відповідно до розпорядження в.о. голови райдержадміністрації 04.04.2018 №125 „Про закінчення опалювального сезону”, у зв’язку з тим, що спостерігається сталий весняний перехід температури вище +8°С з 06 квітня 2018 року опалювальний період 2017-2018 років для установ бюджетної сфери та населення району закінчується.