Повідомляємо,щоПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» (далі – ПАТ «ДПЗКУ») розпочала програму закупівель озимих зернових культур  майбутнього урожаю 2018 року. Реалізація  програми закупівель озимих зернових культур майбутнього урожаю передбачає  закупівлю450 тис.тонн пшениці та  50 тис. тонн ячменю.

Основні умови проведення закупівлі  зерна майбутнього урожаю:

 • Товар:озимі пшениця та ячмінь 3-го класу.
 • Рекомендована мінімальна партія товару: 100,00 (сто) метричних тонн.
 • Умови поставки:філія ПАТ «ДПЗКУ» або інший зерновий склад.
 • Термін поставки: до 01 вересня 2018 року.
 • Попередня оплата: 3 000,00 (три тисячі) гривень з урахуванням ПДВ (жовтень – грудень 2017 року).
 • Відсоток за користування коштами: 10,5 % річних (у разі поставки товару на філії ПАТ «ДПЗКУ») та 11,0 % річних (у разі поставки товару на зернові склади, що не належать ПАТ «ДПЗКУ»).
 • Остаточний розрахунок:здійснюється після поставки на зерновий склад всієї партії законтрактованого зерна (липень – вересень 2018 року).

 Аграрії можуть отримати відповіді та консультації з усіх питань, що стосуються умов участі у форвардній програмі, збору та оформлення необхідних документів, підписання договорів і отримання коштів в регіональних відділах ПАТ «ДПЗКУ»  або за телефоном  (044) 206-15-71 або  forward@pzeu.gov.ua.

12-13 грудня в області проведуть прийом звернень у телефонному режимі з питань Пенсійної реформи.  
Зателефонувавши на „гарячу лінію” мешканці області зможуть отримати загальну інформацію про умови, порядок призначення, перерахунок та виплати пенсій тощо.
Телефонуйте за єдиним безкоштовним номером 0 800 501 484.
Графік роботи „гарячої лінії” з 8:00 до 17:00 (з 12:00 до 13:00 - обідня перерва).

Повідомляємо, що 12 грудня 2017 року у виставковому залі Закарпатської торгово-промислової палати  (м.Ужгород, вуд.Грушевського,62 А) о 10 годині,  буде проводитись семінар за тематикою „Ринок ЄС : що мають знати українські підприємства”.

Теми, які будуть розглядатися:

- Регіональний рейтинг ділового клімату спрощення процедур  торгівлі в Україні: оцінки та очікування бізнесу 2016/2017 .

- Угода про асоціацію України ЄС – можливості для бізнесу.

- Дотримання Україною принципу прозорості у торгівлі. Система нотифікацій у рамках СОТ.

- Спрощення процедур торгівлі та доступ до інформації.

Цільова аудиторія семінару – представники бізнесу і бізнес асоціацій, громадських організацій, підприємств, а також органів місцевої влади.

Участь у заході безкоштовна, необхідна попередня реєстрація шляхом відправки заявки на участь на адресу: exib@tpp.uzhgorod.uaабо факсом на номер 669474.

Контактний телефон: 66-94-62, е-mail:exib@tpp.uzhgorod.ua

Національним агенством з питань запобігання корупції спільно з українським громадським проектом масових відкритих онлайн-курсів "Прометеус" створено безкоштовний навчальний онлайн-курс "Конфлікт інтересів: треба знати!", який допоможе опанувати базові практичні інструменти для підвищення ефективності виявлення, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання встановлення заборон та обмежень.

Онлайн-курс розпочнеться 09.12.2017. Для участі у ньому необхідно зареєструватися на www.prometheus.org.ua, знайти курс "Конфлікт інтересів: треба знати!" (постійна адреса: https://edx.prometheus.org.ua/courses/course-v1:NAZK+COI101+2017_T3/about) та зареєструватися на вказаний курс.

На черговому засіданні архітектурно-містобудівної ради, яке відбудеться 12.12.2017 будуть розглядатися наступні проекти містобудівної документації:

 1. Детальний план території для зміни цільового призначення земельної ділянки з "ведення особистого селянського господарства" на "для розміщення та експлуатації об'єктів дорожнього сервісу" в с.В.Лази, мкрн.Новий, вул.Східна, 9. Розробник проекту ПП Бобрик М.Є.
 2. Детальний план території для будівництва сонячної електростанції за межами населеного пунтку, на території Паладь-Комарвської сільської ради. Розробник проекту інститут "Закарпатдіпромісто".
 3. Детальний план території Соловківської ЗОШ І-ІІ ступенів в с.Соловка, вул.Шкільна, 1. Розробник проекту КП "Архітектура".
 4. Детальний план території Соловківської ЗОШ І-ІІ ступенів в с.Соловка, вул.Тиса, 5. Розробник проекту КП "Архітектура". 
 5. Детальний план території для будівництва та обслуговування будівель дитячої школи мистецтв в с.Мала Добронь, вул.Кошута, 1. Розробник проекту КП "Архітектура".
 6.  Детальний план території реконструкції житлового будинку під адмінбудівлю в с.Холмець, вул.Дружби, 75 "А". Розробник проекту КП "Архітектура".

До відома підприємств та організацій Ужгородського району!

Закарпатська торгово-промислова палата проводить 12 грудня 2017 року в м. Ужгороді семінар за тематикою „Ринок ЄС: що мають знати українські підприємства”

 Теми які будуть розглядатися:

- Регіональний рейтинг ділового клімату спрощення процедур торгівлі в Україні: оцінки та очікування бізнесу у 2016/2017.

- Угода про асоціацію Україна-ЄС – можливості для бізнесу.

- Дотримання Україною принципу прозорості у торгівлі. Система нотифікацій у рамках СОТ.

- Спрощення процедур торгівлі та доступ до інформацій.

Участь у заході безкоштовна, необхідна попередня реєстрація шляхом відправки заявки на участь на адресу: exib@tpp.uzhgorod.uaабо факсом на номер: 669474

Семінар проходитиме у виставковому залі Закарпатської торгово-промислової палати (м. Ужгород, вул. Грушевського, 62А).

До відома підприємств та організацій Ужгородського району!

30 листопада – 1 грудня 2017 року в Києві проводитиметься Міжнародний форум бізнес-інновацій FutureBusinessForum.

Більше про форум - на сайті: fbf.globalcompast.org.ua та у Facebookfasebook.com/events/129002407828891.

До відома підприємств та організацій Ужгородського району!

Відповідно до листа Мінекономрозвитку від 10.10.2017 № 4312- 05/36968-06 інформуємо, що за результатами зустрічі Президента України П. О. Порошенка з Міністром економіки Азербайджанської Республіки Ш. А. Мустафаєвим було досягнуто домовленості щодо відкриття Торгового дому України на території АР з можливим поширенням діяльності на території Ісламської Республіки Іран.

На думку Мінекономрозвитку, створення такої інституції має розглядатися у контексті представлення інтересів нашої держави на зовнішніх ринках, зокрема як бази для інтервенції товарів з високим ступенем переробки, та в якості хабу для виходу такої продукції на ринки Азії.

На сьогодні, за інформацією Посольства України в Азербайджанській Республіці, у контексті створення Торгового дому контрпартнером з Азербайджанської сторони пропонується азербайджанська корпорація „AgroМаll”, у т.ч. у частині створення спільного підприємства, надання площ в оренду, створення юртових майданчиків тощо.

З урахуванням вищесказаного просимо надати пропозиції щодо можливого формату участі та сегменту товарів для представлення України на Азіатських ринках.

Відділ економічного розвитку та торгівлі РДА

Національний банк України повідомляє, що у рамках реформування ругіональної мережі з 01 грудня 2017 року припиняється доставка кореспонденції відділення ПАТ "Укрпошта", адресованої Національному банку України, за адресою: пл.Пушкіна, 1, м.Ужгород, 88000.

Для місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, судів, органів соціального забезпечення і правоохоронних органів, юридичних та фізичних осіб (у т.ч. пенсіонерів та колишніх працівників Національного банку) Закарпатського регіону листування з питань, що належать до компетенції Національного банку України, здійсеюватиметься за поштовою адресою юридичної особи: вул.Інститутська, 9, м.Київ, 01601.

Видача довідок про офіційний обмінний курс гривні до іноземних валют, банківських металів і ціни на дорогоцінні метали в брухті та приймання декларації про валютні цінностей, доходи і майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами, суб'єктів підприємницької діяльності Закарпатської області та м.Ужгород здійснюватиметься у м.Львові за адресою: вул.Коперника, 4, центральний вхід, 2 поверх, кімната 220, тел. (032) 297-22-01 (адреса для листування: Національний банк України, вул.Коперника, 4, м.Львів, 79005).

Вкладення:
Скачати цей файл (3100b141.pdf)3100b141.pdf77 kB

Громадська міжнародна правозахисна організація „Ла Страда-Україна” працює для забезпечення ґендерної рівності, запобігання всім видам ґендерного насильства, зокрема насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та вдосконалення системи захисту прав та інтересів дитини, сприяючи впровадженню міжнародних стандартів прав людини в усі сфери життя суспільства та держави.

         З цією метою, на базі організації „Ла Страда-Україна”, функціонують дві „гарячі” лінії:

         1. Національна дитяча „гаряча” лінія, яка працює за безкоштовним номером 0 800 500 225 (зі стаціонарного телефону) та безкоштовним коротким номером 116 111 (з мобільного). Лінія працює в будні з 12.00 до 20.00 та в суботу – з 12.00 до 16.00.

         2. Національна „гаряча” лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації, яка працює за загальноєвропейським номером 116 123. Даний номер є безкоштовним з усіх мобільних телефонів.

            Просимо взяти дану інформацію до відома та посприяти розповсюдженню.