СКИНУТИ

До уваги ФОП – платників ЄСВ!

Ужгородське управління ГУ ДФС у Закарпатській області інформує, що ДФС України листом від 24.01.2019 № 2265/7/99-99-13-02-01-17 надала роз’яснення щодо сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ) за 2018 рік та подання річної звітності з ЄСВ з прикладами її заповнення фізичними особами – підприємцями (далі – ФОП), у тому числі тими, які обрали спрощену систему оподаткування.
Так, відповідно до п. 4 частини першої ст. 4 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 2464), ФОП, у тому числі тих, які обрали спрощену систему оподаткування, визначено платниками ЄСВ.

     Обов’язки платників ЄСВ регламентовано частиною другою ст. 6 Закону № 2464, згідно з приписами якої платник ЄСВ зобов’язаний:

   - своєчасно та в повному обсязі нараховувати, обчислювати і сплачувати ЄСВ;
   - подавати звітність до органу доходів і зборів за основним місцем обліку платника ЄСВ у строки, порядку та за формою, що визначені законодавством.
     Згідно з приписами абзацу третього частини восьмої ст. 9 Закону № 2464 ФОП, у тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування, сплачують ЄСВ, нарахований за календарний квартал, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується ЄСВ.

За матеріалами Ужгородського управління ГУ ДФС у Закарпатській області  

У вівторок, 12 лютого з 10.00 до 12.00 за телефоном 61-29-17 відбудеться пряма телефонна гаряча лінія "Запитай у влади" з головою райдержадміністрації Кинєв Ерікою Петрівною.  

Оголошення

21 лютого 2019 року, о 10.00 год. за адресою: м.Ужгород, вул.Загорська,10 (Великий зал засідань, ІІ поверх) відбудеться публічний звіт голови Ужгородської районної державної адміністрації Кинєв Еріки Петрівни.

Під час заходу буде презентована інформація про проведені заходи, виконані завдання та їх результати, використані кошти районного бюджету та інші питання щодо діяльності Ужгородської райдержадміністрації протягом 2018 року.

         Регламент заходу:

10:00 – 10:30  – публічний звіт голови райдержадміністрації про результати роботи Ужгородської райдержадміністрації за 2018 рік.

10:30 – 11:00  – запитання та відповіді.

Запрошуємо на захід представників громадських рад при органах виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, експертів відповідних галузей і засобів масової інформації, голів виконавчих комітетів селищної та сільських рад району, керівників підприємств, установ і організацій району.

Контактна особа з питань проведення заходу: керівник апарату райдержадміністрації Боднарюк Руслана Юріївна.

(тел.61-69-19, email: uzh-rda@carpathia.gov.ua).

Зима — час свят і прогулянок по засніженій природі. Але зимові прогулянки крім приємних емоцій здатні принести і проблеми. Так тривале перебування на морозі може стати причиною обмороження…

Обмороження — це пошкодження тканин тіла, викликане впливом низьких температур. Найчастіше від обмороження страждають вуха, ніс, щоки пальці рук і ніг.

Чому відбувається обмороження?

При тривалому впливі низьких температур в організмі скорочується подача крові до судин, що знаходяться близько до поверхні тіла, при цьому тканини, розташовані біля поверхні, можуть сильно переохолоджуватися. Але тепло зберігається біля життєво важливих внутрішніх органів за рахунок більшого припливу до них крові. При важких формах обмороження в тканинах починають утворюватися кристали льоду, тканини твердіють, людина перестає відчувати обморожені ділянки. В результаті можливі відмирання ділянок тіла і навіть смертельний результат.

Зазвичай обмороження відбувається при температурі повітря нижче-10oС. Але це може статися навіть, якщо за вікном невеликий плюс. Цьому сприяють сильний вітер і висока вологість.

Ступені обмороження

Перша ступінь обмороження

На цій стадії обмороження шкіра на пошкодженій ділянці блідніє, а після попадання в тепло навпаки червоніє. Втрачається чутливість, людина відчуває оніміння у постраждалих ділянках тіла. Можливі свербіж, поколювання, біль. Через 5-7 днів обморожені ділянки повністю відновлюються.

Друга ступінь обмороження 

У разі обмороження другого ступеня ті ж симптоми, що і при першому ступені можуть виявлятися активніше. Крім того через кілька днів на пошкодженій ділянці з’являються пухирі, наповнені прозорою рідиною. При цій стадії обмороження на одужання може знадобитися кілька тижнів.

Третя ступінь обмороження

Настає при тривалому впливі холодом. Пухирці, що утворюються в цьому випадку, наповнені червонуватою рідиною. Пошкоджена шкіра повністю відмирає, і на місці пухирців утворюються рубці. Загоєння відбувається протягом місяця.

Четверта ступінь обмороження

Це найнебезпечніша стадія. Характерною особливістю є синюшний колір постраждалих ділянок і їх набряк при потраплянні тіла в тепло. Ця стадія часто поєднується з 2 і 3 стадіями. При четвертій стадії обмороження вплив холоду найбільш агресивний і призводить до змертвіння тканин, причому постраждати можуть не тільки м’язи і шкіра, але і сухожилля і кістки.

Правила першої допомоги

 • Перенести потерпілого в тепло. Перше, що потрібно зробити — прибрати негативно впливаючий фактор, тобто холод.
 • Зняти промерзлі речі: куртку, штани, взуття, шкарпетки, рукавички.
 • Виключити різке прогрівання. При всіх стадіях розтирання завмерзлих частин тіла може завдати шкоди, так як і сам холод приводить до значних пошкоджень тканин. Тому краще дати тілу поступово прогрітися і відновити кровообіг в постраждалих ділянках.
 • Накласти пов’язки і зафіксувати їх. Щоб не пошкодити постраждалі ділянки тіла, їх покривають пов’язками і фіксують. При накладенні пов’язки зазвичай використовують вату і марлю, які зверху покривають теплоізоляційною тканиною: клейонкою, прогумованою тканиною.
 • Напоїти теплим чаєм — це допоможе підвищити загальну температуру тіла, і буде сприяти нормалізації кровообігу.
 • Викликати лікаря. Це обов’язковий пункт при наданні допомоги людині, потерпілій від обмороження.

Підготуйтеся до виходу на холод

Обмороження — серйозна загроза здоров’ю. Щоб уникнути обморожень, потрібно правильно підготуватися до виходу на мороз.

 • Одягайтеся по погоді. При мінусових температурах потрібно одягатися «як капуста». Чим більше шарів одягу на вас буде одягнене, тим тепліше вам буде, адже між тканиною будуть утворюватися повітряні прошарки.
 • Взуття на розмір більше. Зимове взуття краще купувати на розмір більше. Це дасть можливість піддіти додаткові шкарпетки, і залишити при цьому навколо ноги повітряний прошарок (шкарпетки краще використовувати з натуральних матеріалів: вовна, бавовна).
 • Не одягайте металеві прикраси. У мороз метал швидко охолоджується.
 • Не пийте алкогольні напої. Це призведе не тільки до зайвої втрати тепла, але й погіршить концентрацію уваги. І тоді ви можете не помітити перші ознаки обмороження.
 • Не паліть на вулиці. Куріння погіршує кровопостачання кінцівок через спазм судин.
 • Добре харчуйтеся. Взимку організму потрібно більше енергії. Щоб її забезпечити, потрібно правильно харчуватися і вживати досить калорійну їжу.
 • При дуже низьких температурах повітря намагайтеся взагалі не виходити з дому, особливо це стосується дітей і людей похилого віку.
 • Подбайте заздалегідь про те, щоб зимові прогулянки були для вас комфортними і не стали причиною обмороження!
 • Не використовуйте зволожуючу косметику, краще якщо вона буде на жировій основі.

БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ І СВОЇХ БЛИЗЬКИХ!

Як не захворіти грипом!

Значні обсяги прямої державної підтримки передбачають збільшення кількості отримувачів державної допомоги і вимагають суттєвого удосконалення механізмів адміністрування, контролю, моніторингу та аудиту програм державної підтримки.

З метою розв’язання зазначених проблем Міністерством аграрної політики та продовольства України розроблено законопроект „Про внесення змін до Закону України „Про державну підтримку сільського господарства Україниˮ.

Проектом Закону визначаються основні засади створення та функціонування державного виплатного агентства та Державного аграрного реєстру. Створення та функціонування яких забезпечить спрощення адміністрування програм підтримки, прозорість розподілу бюджетних коштів, контроль за цільовим та ефективним використанням бюджетних коштів, публічних державних фінансів.

Виробник сільськогосподарської продукції (фізична особа - підприємець чи юридична особа) може пройти процедуру реєстрації в єдиному реєстрі шляхом створення особистого електронного кабінету та автоматично отримати інформацію про всі види державної допомоги, критерії участі в них,а також попередню інформацію про його відповідність тим чи іншим критеріям та можливість прийняти участь у тій чи іншій програмі підтримки шляхом подачі он-лайн заявки.

Реєстрація посилить комунікацію між виробником та державою, підвищить довіру між ними, дозволить розробити ефективну фінансову підтримку.

Реєстрація за посиланням :http://farmer.agrianalytica.com/register_reg

Інформацію щодо реєстрації можна отримати за телефонами Укрдержфонду : (044)223-35-86, (044)225-85-30, (066)077-76-12,(097)578-46-51/

У контексті виконання Експортної стратегії України („дорожньої карти” стратегічного розвитку торгівлі) на період 2017-2021 років, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року №1017-р, Мінекономрозвитку України здійснює опитування експортерів щодо лібералізації валютного законодавства за посиланням http:bit.ly/2PQExYq.

 1. Аптека ФОП Фаринець Надія Миколаївназнаходиться за адресою:смт.Середнє, вул.Лінська, 12;
 2. Аптека ФОП Глухан Тетяна Василівна знаходиться за адресою:с.В.Добронь, вул.Малодобронська, 120;
 3. Аптека ТОВ "Сана-Фарм" № 1 знаходиться за адресою:м.Ужгород, вул.Гагаріна,22;
 4. Аптека ТОВ "Сана-Фарм" № 2 знаходиться за адресою:м.Ужгород, вул.Минайська,32/37.
 5. Аптека ТОВ "Медфарм" №19  знаходиться за адресою:м.Чоп, вул.Берег, 18б;
 6. Аптека ТОВ "Медфарм" №58  знаходиться за адресою:м.Ужгород, вул.Перемоги, 153;
 7. Аптека ТОВ "Медфарм" №93  знаходиться за адресою:м.Ужгород, пл.Петефі (Воз'єднання), 40;
 8. Аптека ТОВ «Ужфарм» № 1 знаходиться за адресою: м.Ужгород, вул.Заньковецької,77/1;
 9. Аптека ТОВ «Ужфарм» № 2 знаходиться за адресою: м.Ужгород, пл.Корятовича,8/1;
 10. Аптека ТОВ «Ужфарм» № 3 знаходиться за адресою: м.Ужгород, вул.Минайська,35а;
 11. Аптека ТОВ «Ужфарм» № 4 знаходиться за адресою: м.Ужгород, вул.Яроцька,2;
 12. Аптека ТОВ «Ужфарм» № 5 знаходиться за адресою: м.Ужгород, вул.Грушевського,45/12;
 13. Аптека ТОВ «Ужфарм» № 7 знаходиться за адресою: м.Ужгород, пр.Свободи,7/26;
 14. Аптека ТОВ «Ужфарм» № 10 знаходиться за адресою: м.Ужгород, вул.Перемоги,15а;
 15. Аптека ТОВ «Ужфарм» № 14 знаходиться за адресою: м.Ужгород, вул.Другетів,71;
 16. Аптека ТОВ «Ужфарм» № 16 знаходиться за адресою: м.Ужгород, пр.Свободи,45/19;
 17. Аптека ТОВ «Ужфарм» № 18 знаходиться за адресою: м.Ужгород, вул.Легоцького,52;
 18. Аптека ТОВ «Ужфарм» № 20 знаходиться за адресою: м.Ужгород, пл.Ш.Петефі,13;
 19. Аптечний пункт ТОВ «Ужфарм» №1 знаходиться за адресою: м.Ужгород, вул.С.Мартина;
 20. Аптека ТОВ «Ужфарм» № 26 знаходиться за адресою: м.Ужгород, пл.Корятовича,3;
 21. Аптека ТОВ «Ужфарм» № 28 знаходиться за адресою: м.Ужгород, вул.Перемоги,168.
 22. Аптека ТОВ «Хустфарм» № 5 знаходиться за адресою: м.Ужгород, пл.Корятовича,17;
 23. Аптека ТОВ «Хустфарм» № 9 знаходиться за адресою: м.Ужгород, пл..Ш.Петефі,14/1;
 24. Аптека ТОВ «Хустфарм» № 13 знаходиться за адресою: м.Ужгород, вул.Ф.Ракоці,10а;
 25. Аптека ТОВ «Хустфарм» № 16 знаходиться за адресою: м.Ужгород, вул.Корзо,9;
 26. Аптека ТОВ «Хустфарм» № 20 знаходиться за адресою: м.Ужгород, пл.Ш.Петефі,46;
 27. Аптека ТОВ «Хустфарм» № 22 знаходиться за адресою: м.Ужгород, вул.Капушанська,27;
 28. Аптека ТОВ «Хустфарм» № 31 знаходиться за адресою: м.Ужгород, вул.Бестужева,9;
 29. Аптека № 1 ФОП Городня Меланія Іллівна знаходиться за адресою:с.Оноківці, вул.Головна, 15.

ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ 31 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ

Шановні виборці!

Повідомляємо, що Центральна виборча комісія постановою від 13 вересня 2012 року № 893 затвердила Порядок тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси. Він стосується виборів Президента України, які відбудуться 31 березня 2019 року.

Тимчасова зміна місця голосування громадянина України, який має право голосу на виборах, передбачає зміну виборчої дільниці (дільниці для голосування), до якої виборець відноситься за його виборчою адресою, на іншу виборчу дільницю (дільницю для голосування) без зміни його виборчої адреси. Зразок заяви про ТЗМГ є у вищевказаній постанові ЦВК, на сайті (www.drv.gov.ua) або у Державному реєстрі виборців, де ви можете взяти самі.

У заяві зазначаються ідентифікаційні персональні дані виборця, які однозначно визначають його особу: прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові, дата, місце народження та унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (за наявності такої інформації в пред’явленому документі, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України), його виборча адреса, а також мотивування необхідності тимчасової зміни місця голосування та адреса, де він перебуватиме в день виборів (повторного голосування), чи номер виборчої дільниці (дільниці для голосування), яку він просить визначити місцем його голосування, із зазначенням виборчого округу та його номера (за наявності).

До заяви додаються документи (копії документів), які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси. У разі якщо до заяви додаються копії документів, їх оригінали пред’являються органу ведення Реєстру для перевірки вірності цих копій.

Заява розглядається органом ведення Реєстру невідкладно, але не раніше дня початку відповідного виборчого процесу та не пізніше ніж за п’ять днів до дня голосування.

Також, з метою виготовлення якісних списків виборцівЦентральна виборча комісія надала вам можливість перевірити себе у Державному реєстрі виборців, не виходячи з дому. Для цього на офіційному веб-сайті ,,Державний реєстр виборців” (www.drv.gov.ua) розроблений та функціонує програмний ресурс ,,Особистий кабінет виборця”.

Запрошуємо всіх бажаючих перевірити наявність себе у Державному реєстрі виборців. Процедура реєстрації на сайті доволі проста та не потребує багато часу.

В ,,Особистому кабінеті виборця” ви зможете перевірити інформацію про своє включення (не включення) до Державного реєстру виборців. Для цього у відповідному розділі необхідно заповнити всі поля у формі запиту достовірними даними про виборця. Відповідь на запит буде надіслана на Вашу електронну пошту. Кількість запитів обмежена. Протягом доби можна відправити лише один запит.

Також, перевірити свої персональні дані в Державному реєстрі виборців ви можете за адресою: м.Ужгород, вул.Загорська, 10, 3-й поверх, каб. № 318 (Ужгородська районна державна адміністрація). При собі потрібно мати паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України.

Прийом громадян здійснюється щоденно, крім вихідних (з 8.00 год. до 17.00 год.Обідня перерва: 12.00 -12.45 год.)

Перевіривши свої дані в Державному реєстрі виборців, ви будете впевнені, що в день голосування ніщо не завадить Вам проголосувати за обраного Вами кандидата!