СКИНУТИ

Оголошення

У контексті виконання Експортної стратегії України („дорожньої карти” стратегічного розвитку торгівлі) на період 2017-2021 років, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року №1017-р, Мінекономрозвитку України здійснює опитування експортерів щодо лібералізації валютного законодавства за посиланням http:bit.ly/2PQExYq.

 1. Аптека ФОП Фаринець Надія Миколаївназнаходиться за адресою:смт.Середнє, вул.Лінська, 12;
 2. Аптека ФОП Глухан Тетяна Василівна знаходиться за адресою:с.В.Добронь, вул.Малодобронська, 120;
 3. Аптека ТОВ "Сана-Фарм" № 1 знаходиться за адресою:м.Ужгород, вул.Гагаріна,22;
 4. Аптека ТОВ "Сана-Фарм" № 2 знаходиться за адресою:м.Ужгород, вул.Минайська,32/37.
 5. Аптека ТОВ "Медфарм" №19  знаходиться за адресою:м.Чоп, вул.Берег, 18б;
 6. Аптека ТОВ "Медфарм" №58  знаходиться за адресою:м.Ужгород, вул.Перемоги, 153;
 7. Аптека ТОВ "Медфарм" №93  знаходиться за адресою:м.Ужгород, пл.Петефі (Воз'єднання), 40;
 8. Аптека ТОВ «Ужфарм» № 1 знаходиться за адресою: м.Ужгород, вул.Заньковецької,77/1;
 9. Аптека ТОВ «Ужфарм» № 2 знаходиться за адресою: м.Ужгород, пл.Корятовича,8/1;
 10. Аптека ТОВ «Ужфарм» № 3 знаходиться за адресою: м.Ужгород, вул.Минайська,35а;
 11. Аптека ТОВ «Ужфарм» № 4 знаходиться за адресою: м.Ужгород, вул.Яроцька,2;
 12. Аптека ТОВ «Ужфарм» № 5 знаходиться за адресою: м.Ужгород, вул.Грушевського,45/12;
 13. Аптека ТОВ «Ужфарм» № 7 знаходиться за адресою: м.Ужгород, пр.Свободи,7/26;
 14. Аптека ТОВ «Ужфарм» № 10 знаходиться за адресою: м.Ужгород, вул.Перемоги,15а;
 15. Аптека ТОВ «Ужфарм» № 14 знаходиться за адресою: м.Ужгород, вул.Другетів,71;
 16. Аптека ТОВ «Ужфарм» № 16 знаходиться за адресою: м.Ужгород, пр.Свободи,45/19;
 17. Аптека ТОВ «Ужфарм» № 18 знаходиться за адресою: м.Ужгород, вул.Легоцького,52;
 18. Аптека ТОВ «Ужфарм» № 20 знаходиться за адресою: м.Ужгород, пл.Ш.Петефі,13;
 19. Аптечний пункт ТОВ «Ужфарм» №1 знаходиться за адресою: м.Ужгород, вул.С.Мартина;
 20. Аптека ТОВ «Ужфарм» № 26 знаходиться за адресою: м.Ужгород, пл.Корятовича,3;
 21. Аптека ТОВ «Ужфарм» № 28 знаходиться за адресою: м.Ужгород, вул.Перемоги,168.
 22. Аптека ТОВ «Хустфарм» № 5 знаходиться за адресою: м.Ужгород, пл.Корятовича,17;
 23. Аптека ТОВ «Хустфарм» № 9 знаходиться за адресою: м.Ужгород, пл..Ш.Петефі,14/1;
 24. Аптека ТОВ «Хустфарм» № 13 знаходиться за адресою: м.Ужгород, вул.Ф.Ракоці,10а;
 25. Аптека ТОВ «Хустфарм» № 16 знаходиться за адресою: м.Ужгород, вул.Корзо,9;
 26. Аптека ТОВ «Хустфарм» № 20 знаходиться за адресою: м.Ужгород, пл.Ш.Петефі,46;
 27. Аптека ТОВ «Хустфарм» № 22 знаходиться за адресою: м.Ужгород, вул.Капушанська,27;
 28. Аптека ТОВ «Хустфарм» № 31 знаходиться за адресою: м.Ужгород, вул.Бестужева,9;
 29. Аптека № 1 ФОП Городня Меланія Іллівна знаходиться за адресою:с.Оноківці, вул.Головна, 15.

ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ 31 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ

Шановні виборці!

Повідомляємо, що Центральна виборча комісія постановою від 13 вересня 2012 року № 893 затвердила Порядок тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси. Він стосується виборів Президента України, які відбудуться 31 березня 2019 року.

Тимчасова зміна місця голосування громадянина України, який має право голосу на виборах, передбачає зміну виборчої дільниці (дільниці для голосування), до якої виборець відноситься за його виборчою адресою, на іншу виборчу дільницю (дільницю для голосування) без зміни його виборчої адреси. Зразок заяви про ТЗМГ є у вищевказаній постанові ЦВК, на сайті (www.drv.gov.ua) або у Державному реєстрі виборців, де ви можете взяти самі.

У заяві зазначаються ідентифікаційні персональні дані виборця, які однозначно визначають його особу: прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові, дата, місце народження та унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (за наявності такої інформації в пред’явленому документі, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України), його виборча адреса, а також мотивування необхідності тимчасової зміни місця голосування та адреса, де він перебуватиме в день виборів (повторного голосування), чи номер виборчої дільниці (дільниці для голосування), яку він просить визначити місцем його голосування, із зазначенням виборчого округу та його номера (за наявності).

До заяви додаються документи (копії документів), які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси. У разі якщо до заяви додаються копії документів, їх оригінали пред’являються органу ведення Реєстру для перевірки вірності цих копій.

Заява розглядається органом ведення Реєстру невідкладно, але не раніше дня початку відповідного виборчого процесу та не пізніше ніж за п’ять днів до дня голосування.

Також, з метою виготовлення якісних списків виборцівЦентральна виборча комісія надала вам можливість перевірити себе у Державному реєстрі виборців, не виходячи з дому. Для цього на офіційному веб-сайті ,,Державний реєстр виборців” (www.drv.gov.ua) розроблений та функціонує програмний ресурс ,,Особистий кабінет виборця”.

Запрошуємо всіх бажаючих перевірити наявність себе у Державному реєстрі виборців. Процедура реєстрації на сайті доволі проста та не потребує багато часу.

В ,,Особистому кабінеті виборця” ви зможете перевірити інформацію про своє включення (не включення) до Державного реєстру виборців. Для цього у відповідному розділі необхідно заповнити всі поля у формі запиту достовірними даними про виборця. Відповідь на запит буде надіслана на Вашу електронну пошту. Кількість запитів обмежена. Протягом доби можна відправити лише один запит.

Також, перевірити свої персональні дані в Державному реєстрі виборців ви можете за адресою: м.Ужгород, вул.Загорська, 10, 3-й поверх, каб. № 318 (Ужгородська районна державна адміністрація). При собі потрібно мати паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України.

Прийом громадян здійснюється щоденно, крім вихідних (з 8.00 год. до 17.00 год.Обідня перерва: 12.00 -12.45 год.)

Перевіривши свої дані в Державному реєстрі виборців, ви будете впевнені, що в день голосування ніщо не завадить Вам проголосувати за обраного Вами кандидата!

Із 1 січня 2019 року відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» встановлено прожитковий мінімум для працездатних осіб у розмірі 1921 гривня та розмір мінімальної заробітної плати – 4173 гривні, у зв’язку з чим розмір адміністративного збору за надання послуг становитиме:

- Державна реєстрація права власності на нерухоме майно – 190 грн.

- Надання інформації з Державного реєстру прав власності на нерухоме майно – 50 грн.

- Державна реєстрація інших речових прав на нерухоме майно – 100 грн.

- Державна реєстрація обтяжень речових прав на нерухоме майно – 100 грн.

- Внесення змін до записів про державну реєстрацію прав власності на нерухоме майно – 80 грн.

- Державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі, у тому числі змін до установчих документів юридичної особи – 580 грн.

- Державна реєстрація змін до відомостей про фізичну особу – підприємця, що містяться в Єдиному державному реєстрі – 190 грн.

- Видача витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань – 100 грн.

- Видача документів, що містяться в реєстраційній справі відповідної юридичної особи, громадського формування, що не має статусу юридичної особи, фізичної особи – підприємця – 130 грн.

Сектор державної реєстрації РДА

З початку грудня у районі зареєстровано 14 випадків захворювання на кір!

Сприйнятливість людини до кору дуже висока.

Це одна з найбільш контагіозних інфекцій. Практично всі діти і дорослі, які не хворіли на кір і не щеплені проти нього, контактуючи з носієм інфекції, захворюють. Оскільки контагіозність вірусу складає майже 100%, приміром, у робочому чи навчальному колективі від одного хворого протягом дня кором заразяться усі, хто не має імунітету проти цього захворювання.

Найбільш небезпечні і поширені ускладнення, до яких може призвести кір: пневмонія, порушення зору (іноді повна його втрата), отит, ларингіт, енцефаліт (запалення головного мозку), стоматит, поліневрит (множинне ураження нервових волокон) тощо.

Крім того, через збій в роботі імунної системи людина ще щонайменше два місяці (!) залишається надзвичайно вразливою до будь-якої іншої інфекції.

Також після перенесеного захворювання організм дуже ослаблений. Якийсь час може спостерігатись нездужання, відсутність належного апетиту та швидка стомлюваність.

Ліків від кору не існує. Специфічного лікування від кору немає. Проте захворюванню можна запобігти.

Єдиним способом запобігти захворюванню на кір, а також попередити розвиток тяжких ускладнень є активна імунізація населення.

Вакцинацію проти кору проводять дітям у віці 12 місяців, ревакцинацію – у 6 років. За епідемічними показами (після контакту з хворим) може бути проведена екстрена вакцинація дітям та дорослим віком до 30 років, що не хворіли і не були щеплені проти кору.

На сьогодні існує високий ризик захворювання на кір серед дітей, які не отримали щеплення. Підлітки та дорослі, які раніше не хворіли на кір і не робили щеплення, також залишаються вразливими до захворювання. У дорослих кір зазвичай має набагато тяжчий перебіг.

Отже, профілактика кору тільки одна, вакцинація!!!

Рай інфекціоніст О.Золіна

У жовтні 2018 року Всеукраїнською благодійною організацією „Асоціація благодійників України” оголошено старт нового етапу Національного конкурсу „Благодійна Україна -2018”.

Мета Конкурсу:

розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик.

Завдання Конкурсу:

- популяризація благодійництва, меценатства та волонтерства, їхніх організацій та ефективних практик;

- відзначення кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та ефективних практик, інших колективів та організацій, які реалізували значні благодійні проекти та акції в Україні протягом звітного року;

- інформування суспільства про кращі практики благодійної діяльності;

- популяризація та заохочення широкого кола громадян до благодійності.

Переможців на загальнодержавному рівні визначатимуть в 16-тьох основних, 3-ох індивідуальних та 4-ох спеціальних номінаціях.

Кінцевий термін подачі заявок для участі у Національному конкурсі „Благодійна Україна – 2018” 15 березня 2019 року. Церемонія нагородження традиційно відбудеться навесні 2019 року.

Додаткову інформацію про Конкурс (умови, критерії, порядок оцінювання) можна отримати на офіційному веб-сайті Національного конкурсу „Благодійна Україна” (http://blagoukraine.org/ukr/about.html )».

 1. Аптека ТОВ "Сана-Фарм" № 1 знаходиться за адресою:м.Ужгород, вул.Гагаріна,22;
 2. Аптека ТОВ "Сана-Фарм" № 2 знаходиться за адресою:м.Ужгород, вул.Минайська,32/37.
 3. Аптека ТОВ «Медфарм» №19 знаходиться за адресою: мЧоп, вул.Берег, 18-б.
 4. Аптека ТОВ «Медфарм» №58 знаходиться за адресою: м.Ужгород, вул..Перемоги, 153.
 5. Аптека ТОВ «Медфарм» №93 знаходиться за адресою: м.Ужгород, пл. Петефі (Воз’єднання), 40.

  З метою підвищення ефективності сільськогосподарського виробництва та покращення доступу фермерських господарств до фінансово-кредитних ресурсів, компанією AgriAnalytica за підтримки Асоціації фермерів та приватних землевласників України сформовано онлайн платформу в рамках якої є можливість для фермерського господарства сформувати потребу в матеріальних та фінансових ресурсах, отримати доступ до придбання насіння, ЗЗР, добрив, ПММ та техніки від провідних постачальників за оптимальними цінами, а також отримати фінансування для закупки необхідних ресурсів.

  Для отримання безкоштовного доступу до онлайн платформи необхідно заповнити картку фермера та отримати промокод.

  Реєстрація за посиланням: http://farmer.agrianalytica.com/register_reg

  Інформація за тел.: 044-225-85-30;097-578-46-51; 097-918- 43 -49

  Інформація щодо проведення, спільно з USAID, бізнес-тренінгів для фермерських господарств - https://trainings.agrianalytica.com/ .

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2018 року № 911 внесено зміни до Порядку використання коштів передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 106.

Зазначеними змінами ще у 2018 році вводяться нові напрямки підтримки фермерських господарств.

Зокрема, відповідно до пункту 11(1) вищезгаданого Порядку новоствореним фермерським господарствам у період їх становлення (перші 3 роки після його створення але не раніше 1 січня 2016р.) виділяється бюджетна субсидія на одиницю оброблених угідь (1 гектар) один раз виключно для провадження сільськогосподарської діяльності у розмірі 3000 гривень на 1 гектар, але не більше 60 000 гривень на одне фермерське господарство.

Відповідно до пункту 11(2) фермерським господарствам , передбаченим пунктом 3 цього Порядку (крім новостворених), у 2018 році виділяється бюджетна субсидія на одиницю оброблених угідь (1 га) у розмірі 5,5 прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, в розрахунку на одного члена фермерського господарства (який станом на 1 січня 2018 року та на період отримання бюджетної субсидії є членом фермерського господарства). Максимальний розмір бюджетної субсидії на одне фермерське господарство не може перевищувати 30 000 гривень.

Для отримання цих бюджетних субсидій новостворені та інші фермерські господарства подають регіональним відділенням Українського державного фонду підтримки фермерських господарств заяву та підтверджуючі документи передбачені пунктом 6 цього Порядку у Закарпатське відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств.

Закарпатське відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств розташоване за адресою: м. Ужгород,вул. Гойди ,8, каб. 106, телефон/ факс (03122) 3-41-54, Е –mail     zak.udfpfg@ukr.net

Директор регіонального відділення Хрипта Марія Іванівна

А ви знали, що громадяни України, які оплачують навчання у закладах дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійно-технічної та вищої освіти, мають право на податкову знижку? Податкова знижка – це сума, на яку дозволяється зменшити розмір сплаченого особою податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) у зв’язку з оплатою нею послуг навчання.

Як же отримати податкову знижку? Для цього необхідно зробити наступні кроки:

- оплатити навчання та зберегти квитанцію для податкової про оплату;

- отримати від роботодавця довідку про доходи;

- до 31 грудня поточного року заповнити податкову декларацію про майновий стан та доходи за минулий рік;

- подати документи на отримання знижки в ДФС за місцем реєстрації та отримати податкову знижку.

Головне територіальне управління юстиції у Закарпатській області