Відповідно до розпорядження голови Закарпатської облдержадміністрації та у зв’язку зі святкуванням Святої Трійці за Григоріанським календарем в.о. голови райдержадміністрції прийнято розпорядження  про перенесення в порядку і на умовах, установлених законодавством, для працівників райдержадміністрації робочий день з понеділка - 21 травня 2018 року, на суботу – 26 травня 2018 року.

Рекомендувати підприємствам, установам та організаціям району у порядку і на умовах, встановлених законодавством, перенести робочий день з понеділка - 21 травня 2018 року, на суботу – 26 травня 2018 року.

    З 5 по 10 листопада 2018 року українські товари та послуги будуть представлені на найбільшій імпортній виставці Китаю „China International Import Expo 2018” у м.Шанхай.

         До пріоритетних товарів та послуг, які Китай пропонує представити  на виставці належать: промислове обладнання, побутова техніка, автомобільний транспорт, одяг та споживчі товари, харчова та аграрна продукція, медичне обладнання та продукція, а також послуги у сфері туризму, новітніх технологій, культури та освіти, проектування та дизайну, аутсорсингу.      

        Міністерством разом із Офісом із просування експорту при Мінекономіки наразі розробляється концепція Національного стенду України на виставці „ChinaInternational  ImportExpo 2018”, який має представити досягнення країни та зацікавити потенційних китайських партнерів у співпраці. Продукція найкращих українських виробників буде представлена на вказаному стенді у вигляді прямо-відео(3 D,AR технології), в друкованому каталозі та/або фізично.

            Пропонуються наступні критерії відбору підприємств:

-підтверджена якість продукції;

-інноваційність;

-високий рівень маркетингового представлення продукту;

-експортний потенціал.

             Рішення щодо участі продукту чи послуги на Національному стенді України буде прийнято до 1 липня 2018 року.

              Ваші пропозиції, разом із описом продукту, його відповідності  зазначеним вище критеріям та контактами виробника надсилайте на адресу:

CoChina@epo.org.ua.

               У разі виникнення додаткових питань просимо звертатись на зазначену електронну адресу або за телефонос: +38 067 828 20 34, Офіс із просування експорту при Мінекономрозвитку, Катерина Співакова.

Впродовж січня – квітня 2018 року суб’єкти господарювання, які перебувають на обліку в Ужгородській ОДПІ Головного управління ДФС у Закарпатській області перерахували до бюджетів усіх рівнів 743339,1 тис.грн. податків та зборів, з них Ужгородський район – 188941,5 тис.грн., відділення у м.Ужгороді – 482818,9 тис.грн, Перечинське відділення – 42227,5 тис.грн. та Великоберезнянське відділення – 29351,3 тис.грн. У порівнянні з аналогічним періодом 2017 року надходження збільшились на 23,07%, або на 139318,0 тис.грн. При цьому Державний бюджет отримав 294843,0 тис.грн., до місцевих скарбниць мобілізовано 448496,1 тис.гривень.

Найбільшу питому вагу в надходженнях до Зведеного бюджету складають: податок на доходи фізичних осіб – 414530,9 тис.грн., податок на додану вартість – 111804,7 тис.грн., єдиний податок – 68730,9 тис.грн., податок на прибуток – 43970,2 тис.грн., плата за землю – 34220,2 тис.грн. та військовий збір – 30878,6 тис.гривень. 
Надходження податкових платежів до Зведеного бюджету у квітні поточного року склали 181556,0 тис.грн. та перевищили минулорічні на 21,2%, або на 31806,1 тис. гривень.

 Заходи з відзначення в районі Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Вівторок, 08 травня 2018 року

10.00 – панахида до Дня пам’яті та примирення. Місце проведення: біля обеліска с.Пацканьово

15.00 – вечір-реквієм до 73-ї річниці Перемоги «Ніхто не забутий, ніщо не забуте». Концерт художньої самодіяльності. Місце проведення: біля обеліска с.Оноківці.

15.00 – «Вони у серці нашому» - мітинг до Дня пам’яті і примирення та до 73 річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Місце проведення: біля пам’ятника загиблим воїнам у ІІ Світовій війні с.Дубрівка

16.00 – інформаційна година «Ми пам’ятаємо». Місце проведення: БК с.Соломоново

20.00 – «Пам'ять вічно жива» - мітинг-реквієм до Дня пам’яті та примирення. Місце проведення: біля обеліска с.Кам’яниця

Тематичні уроки Пам’яті, виховні години, засідання за круглим столом, конференції за участі ветеранів, учасників українського визвольного руху часів Другої світової війни, нинішніх захисників Вітчизни, присвячених 73- й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Місце проведення: навчальні заклади району

Середа, 09 травня 2018 року

10.00 – районний мітинг-реквієм та покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам. Місце проведення: смт. Середнє.

10.00 – мітинг-реквієм «Велич Вашого подвигу навіки в наших серцях». Концерт художньої самодіяльності. Місце проведення: біля обеліску с.Соломоново.

10.00 – мітинг-реквієм «Вони – у серці народу» до Дня Перемоги у Другій світовій війні. Місце проведення: біля обеліску с.Р.Комарівці.

15.00 – мітинг-реквієм до Дня Перемоги у Другій світовій війні. Місце проведення: центр села с.Худльово.

15.00 – історична година до Дня Перемоги «Вічна їм пам'ять і слава». Місце проведення: клуб с.М.Добронь

З 6 по 8 листопада 2018 року у м.Києві  на території Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15) триватиме XVI Міжнародний форум „Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє”. Захід відбудеться згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України, організаторами є Міністерство енергетики та вугільної промисловості України та ТОВ Міжнародний виставковий центр.

         У рамках Форуму відбудуться такі Заходи:

-Галузева експозиція „ПЕК України” презентує здобутки та стратегічні перспективи розвитку державних компаній паливно-енергетичного комплексу.

-XVI Міжнародна спеціалізована виставка „Енергетика в промисловості – 2018” демонструватиме вітчизняні та іноземні зразки енергетичного, електротехнічного, світлотехнічного обладнання та приладів, кабельно-провідникову продукцію, засоби автоматизації для різних сфер застосування.

-III Міжнародна спеціалізована виставка „MININGINDUSTRYEXPO-2018” презентуватиме ефективні технології, обладнання і послуги для розвідки, видобутку, транспортування, переробки та зберігання нафти та газу.

      За додатковими питаннями щодо участі у Форумі звертатися до ТОВ МВЦ за тел./факс:+38 044 201-11-57; e-mail:lyudmila@iec-expo.com.ua; сайт:www.iec-expo.com.ua).     

«Національний банк України 14 березня 2018 року презентував для засобів масової інформації введення в обіг нових обігових монет національної валюти:

-         номіналом 1 та 2 гривні зразка 2018 року з 27 квітня 2018 року;

-         номіналом 5 та 10 гривень протягом 2019-2020 років».

Відповідно до п. 2 частини першої  ст. 7 Закону України  від  08.07.2010 №2464-VI «Про збір та облік на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» для фізичних осіб - підприємців на загальній системі оподаткування базою нарахуванняєдиного внеску є сума доходу (прибутку), отриманого від їх діяльності, що підлягає обкладенню податком на доходи фізичних осіб. При цьому сума ЄВ не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску на місяць.

У разі якщо таким платником не отримано дохід (прибуток) у звітному кварталі або окремому місяці звітного кварталу, такий платник зобов’язаний визначити базу нарахування, але не більше максимальної величини бази нарахування ЄВ, встановленої Законом № 2464. При цьому сума ЄВ не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску).

Єдиний внесок встановлюється у розмірі 22% до визначеної бази нарахування ЄВ. ФОП на загальній системі оподаткування зобов’язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується ЄВ.

Пунктом 164.1 ст. 164 Податкового кодексу встановлено, що базою оподаткування для доходів, отриманих від провадження господарської діяльності, є чистий річний оподатковуваний дохід, який визначається відповідно до п. 177.2 ст. 177 розд. ІV ПКУ, згідно з яким чистим оподатковуваним доходом є різниця між загальним оподатковуваним доходом (виручка у грошовій та негрошовій формі) і документально підтвердженими витратами, пов’язаними з господарською діяльністю такого підприємця.


За матеріалами Ужгородської ОДПІ

  ГУ ДФС у Закарпатській області         

Службою у справах дітей Ужгородської райдержадміністрації здійснюється пошук житла для створення дитячого будинку сімейного типу на території Ужгородського району.

Власників житлових будинків, які мають наміри продати власне житло, просимо звертатися з відповідними правовстановлюючими документами на житловий об’єкт до служби у справах дітей райдержадміністрації, за адресою: м. Ужгород, вул..Загорська, 10, тел.: 615539

Увага! Варто зауважити щодо вимог визначених законодавцем, а саме: об’єкт повинен бути введений в експлуатацію, повинна бути наявна технічна документація, обов’язковим є наявність відомостей з реєстру речових прав про відсутність заборон, арештів, іпотек, тощо, та довідка про зареєстрованих осіб у житловому об’єкті.

Вимоги до площі об’єкту: житлова площа в жодному разі не може бути меншою ніж 163,8 кв.м та загальна площа якого не повинна перевищувати 250 кв.м.

Гранична вартість придбання житла становить   1ʹ751ʹ771,2 гривень.

Державою також покриваються витрати, пов’язані з закупівлею, оформленням права власності на житло та сплатою передбачених законодавством податків і зборів (обов’язкових платежів). Витрати на ріелторські послуги законодавцем не передбачені.

Обов’язковою умовою придбання приміщень спрямованих на реалізацію держполітики розвитку сімейної форми виховання є подальша передача житлового об’єкту на баланс органу місцевого самоврядування на території якого буде придбано такий об’єкт.

Довідково: Придбання житла здійснюється відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 р. № 877 ,,Про затвердження Порядку та умов надання у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво/капітальний ремонт/реконструкцію малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, будівництво/придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, виготовлення проектно-кошторисної документації ’’(із змінами).

ГО «Волонтерський рух «Батальйон Сітка»» має честь повідомити про наступне.

Дві знакові події у новітній історії країни – Помаранчева революція 2004 року та Революція Гідності 2013 року дали початок формуванню нової української нації, та, на жаль їх продовження – війна  Сході України. Військові дії спровокували виникнення цілого ряду складних питань, вирішення яких лягло на плечі не тільки держави, а і суспільства.

У цей надзвичайно важкий для нашої держави період плакат є найактуальнішим видом мистецтва, спроможним донести до широкого загалу глибину і силу прагнень всіх, хто бореться за нашу країну. Плакати завжди виконували роль важливої ідеологічної зброї. Вони спонукають любити Україну і пишатися нею, боротися за її щасливе майбутнє. Адже Україна – це в першу чергу Народ. України – це ми!

Враховуючи зазначені факти, наша організація, у рамках формування громадянської позиції і національно-патріотичне виховання молоді з метою забезпечення залучення молоді до суспільно значущої діяльності, виховання у молоді почуття особистої та національної гідності проводить Всеукраїнський конкурс плакатів «Я – Україна!». Найкращі роботи за результатом конкурсу увійдуть до Українського альманаху сучасного плакату. Для популяризації української культури, народних традицій, усвідомлення національної своєрідності проект передбачає видання інформаційних та методичних матеріалів з мистецтва виготовлення плакату.

Цим заходом ми хочемо привернути увагу українського суспільства, держави, засобів масової інформації до підтримки творчого потенціалу молоді, створенню умов для її духовного розвитку.

Вважаємо, що конкурс може надати нове звучання випробуваним засобам плакатної виразності відкрити світу нові художні таланти молоді України.

Ми також маємо на меті вкотре наголосити, що взаємодія держави та суспільства сприяє соціальному становленню та розвитку молоді України.

Інформуємо про проведення Першого Форуму  регіонів Республіки  Білорусь та України, який планується у жовтні 2018 року в м.Гомель (Республіка Білорусь).   

Згідно програми Форуму передбачається Проведення ділових переговорів між представниками українських та білоруських компаній у різних сферах економічної діяльності.