СКИНУТИ

Оголошення

До уваги споживачів, які мають пільги на оплату житлово-комунальних послуг!

Звертаємо увагу на зміну порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

Починаючи з жовтня 2019 року відповідно до Закону України від 09.11.17 №2189-VIII„Про житлово-комунальні послуги” пільга надається у грошовій формі.

Розраховані органами соціального захисту населення суми пільг перераховуватимуться АТ „Ощадбанк” для подальшого проведення ним розрахунків з надавачами послуг за кожного конкретного пільговика (безготівкова форма).

Пільговиками, які подали заяву до органу соціального захисту населення на отримання пільги готівкою, виплата буде здійснюватися у готівковій формі у зазначений у заяві спосіб (банк або пошта).

У зв’язку з цим платіж за послугу нараховується у повному обсязі, без врахування знижки, яка надається пільговику.

У разі отримання готівки пільговик має сплатити спожиті послуги повністю. Інші пільговики сплачуються, як і раніше, частину платежу, а суму пільги за них перераховує надавачу послуг АТ „Ощадбанк” (за наявності даних про номер мобільного телефону пільговик отримає інформаційне повідомлення від банку про проведені платежі).

Враховуючи, що відповідний механізм запроваджується в Україні вперше, через неточності в даних з технічних причин можуть бути випадки ненарахування окремим особам суми пільги за жовтень 2019 року. У такому разі рекомендуємо звернутися до органу соціального захисту населення за місцем проживання. Сума пільги у такому випадку за жовтень буде донарахована в наступному місяці.

За інформацією Посольства України в Грецькій Республіці 26-29 листопада 2019 року в м. Афінах (Грецька Республіка) пройде Грецько-Український бізнес-форум.

Зазначений захід відбуватиметься за участі ділових кіл Греції, Федерації підприємців Греції, торгових палат мм. Афіни та Пірей. Провідними напрямками форуму визначені аграрна, харчова промисловість, судноремонт/суднобудування, інновації. 

Програмою форуму передбачені відвідання виробничих потенціалів мм. Патри та Ламія (аграрна, харчова, хімічна промисловості), а також зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування та бізнесменами.  

Витрати на оренду приміщень для проведення бізнес-форуму та зустрічей, рекламу заходу, запрошення грецьких учасників беруть на себе Торгові палати мм. Пірей та Афіни як партнери з грецької сторони.

З української сторони співорганізатором заходу є громадська спілка „Міжнародний центр сприяння підприємництву”. Контактна особа: Володимир Пахній, тел. 068 599 33 22, електронна пошта: icpe/ua@gmail.com.

20-23 лютого 2020 року в м. Белград (Сербія) відбудеться 42-ий Міжнародний ярмарок туризму, а також Міжнародний ярмарок вина та Міжнародний ярмарок готельно-ресторанного обладнання.

У рамках Міжнародного ярмарку туризму планується організувати стенд для презентації туристичного потенціалу України.

Реєстраційна форма  та інформаційний буклет щодо ярмарку додаються.

Щодо всіх питань по згаданному заходу контактна особа в ПУ в РС – третій секретар Д.Гаріб (тел.00381631461815, e-mail:daryna.harib@mfa.gov.ua).

Приміські автобусні маршрути загального користування, що не виходять за межі території району, станом на жовтень 2019 року

Приміські автобусні маршрути загального користування, що не виходять за межі території Ужгородського району.

Змінено розпорядок робочого дня в райдержадміністрації

Відповідно до Закону України ,,Про місцеві державні адміністрації”, на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації 25.09.2019 № 515 ,,Про розпорядок робочого дня в обласній державній адміністрації”,

Розпорядження голови Ужгородської райдержадміністрації з 1 жовтня 2019 року встановлено новий розпорядок робочого дня в апараті та структурних підрозділах райдержадміністрації:

понеділок, вівторок, середа, четвер – з 8.30 до 17.30 год.,

п’ятниця – з 8.30 до 16.15 год.,

перерва на обід з 12.00 до 12.45 год.

Графік роботи центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації залишається незмінним:  

Понеділок, середа, четвер  9.00 – 18.00 год.

Вівторок 9.00 – 20.00 год.

П’ятниця 9.00 - 16.45 год.

Субота, неділя - вихідний