Новини

Відбулася робоча нарада по вирішенню питання підвезення дітей району до окремих шкіл

21 лютого голова райдержадміністрації провів робочу зустріч з головою Тисаагтелекської сільської ради Василем Тормою та начальником відділу освіти Маріанною Михайлишиною по вирішенню питання підвезення дітей  в Тисаагтелекську ЗОШ І-ІІІ ступенів з навколишніх сіл. У зв’язку з неналежним станом дорожнього покриття на даний час підвезення учнів  не здійснюється .  

Головою райдержадміністрації проведено засідання колегії та нараду

Сьогодні, 21 лютого в райдержадміністрації відбулося чергове засідання колегії та нарада при голові райдержадміністрації Вячеславу Дворському, за участю голови районної ради, заступників голови РДА, керівника апарату, начальника Ужгородського управління ГУ ДФС у Закарпатській області, сільських голів та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

До уваги керівників підприємств, установ та організацій!

Відповідно статей 91, 92 Кодексу цивільного захисту, постанови Кабінету Міністрів України від 23 жовтня 2013 року № 819 «Про затвердження Порядку проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту»(із змінами),розпорядженням голови Закарпатської обласної держаної адміністрації від 18.12.2019 року № 723 «Про організацію у 2020 році функціонального навчання у навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області» затверджено план комплектуванн

На Ужгородщині карантин продовжили до 01 березня

Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Христини Мацко сьогодні відбулося засідання  надзвичайної протиепідемічної комісії при  районній державній адміністрації. Розглянули питання щодо епідемічної ситуації із захворюваності на грип і ГРВІ.  Нагадаємо, що у зв’язку зі зростання активності епідпроцесу було призупинено навчальний процес  у освітніх закладах району з 3 до 23 лютого включно.

В РАЙОНІ ВШАНУВАЛИ ПОДВИГ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Сьогодні, 20 лютого, виповнюється 6 років з дня розстрілу Небесної Сотні, який став переломним моментом в Революції Гідності та змусив владу вивести війська зі столиці та піти на компроміс з опозицією.

Вся Україна згадує ті трагічні історичні події, які змінили нашу країну назавжди. 107 Героїв Небесної Сотні віддали свої життя за краще майбутнє нашої країни. 45 з них загинули від куль саме 20 лютого 2014 року.

В райдержадміністрації відбулося засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії

20 лютого в райдержадміністрації відбулося засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії, в якій взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації,  завідувач та головний спеціаліст сектору цивільного захисту райдержадміністрації, начальник  відділу регіонального розвитку, начальник Ужгородського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Закарпатській області, епізоотологічний ветеринарний лікар районної державної лікарні ветеринарної медицини.

День Героїв Небесної Сотні - пам’ятний день

20 лютого стало для нас назавжди пам’ятним днем – Днем Героїв Небесної Сотні..

Під час Революції Гідності понад сотня людей загинули від куль, побиття або відійшли у вічність пізніше від отриманих на Майдані поранень захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. Їх назвали Героями Небесної сотні.

В райдержадміністрації відбулися внутрішні навчання щодо заповнення е-декларацій

19 лютого в райдержадміністрації відбувся семінар-навчання з питань е-декларування у 2020 році для працівників райдержадміністрації.

З 1 січня 2020 року почався черговий етап подання щорічних декларацій за 2019 рік. На семінарі головний спеціаліст відділу управління персоналом та організаційної роботи апарату (до повноважень якого входить виявлення і запобігання корупції), роз’яснила вимоги до заповнення електронної декларації, акцентувавши увагу на змінах, внесених до Закону України „Про запобігання корупції”.