Відповідно до розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації 15.02.2016 № 51 „Про оголошення та проведення в області конкурсу з визначення проектів (програм) громадських організацій у сфері туризму” інформуємо, що протягом I кварталу 2016 року проводиться  конкурс проектів  громадських організацій у сфері туризму та курортів, спрямованих на популяризацію туристичного потенціалу Закарпатської області, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2016 році, згідно з вимогами постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1049.

Просимо громадські організації району взяти участь у даному конкурсі. За додатковою інформацією звертатись в управління туризму та курортів Закарпатської облдержадміністрації.