Повідомляємо, що з 1 березня стартує обласний конкурс „10 цінностей Закарпаття туристичного”, який проводиться з метою виявлення та популяризації унікальних і найбільш значущих історичних, природних, культурних, архітектурних об’єктів, розташованих на території Закарпатської області.

У конкурсі можуть приймати участь будь-які фізичні та юридичні особи незалежно від форм власності, в тому числі органи місцевого самоврядування та сільські ради, громадські об’єднання, навчальні заклади, заклади культури тощо.

Обласний конкурс „10 цінностей Закарпаття туристичного” визначає найкращі об’єкти у номінаціях: „Природна цінність”,  „Архітектурна цінність”, та   „Культурна цінність”.

Форма заявки для участі у конкурсі буде розміщена на офіційних веб-сайтах організаторів конкурсу:

„Carpathian tourist road” (www.carpathianroad.com)

„Вітаємо на Закарпатті” (www.transcarpathiatour.com.ua)

„Турінформ Закарпаття” (www.tourinform.org.ua)

Конкурсні роботи подаються на розгляд в друкованому вигляді або на електронних носіях за адресою: 88000, м.Ужгород, пл.Народна,4, кааб. 240. Та можуть бути надіслані на електронну скриньку конкурсу: transcarpathiatour@gmail.com.

З питаннями звертатися на  електронну скриньку transcarpathiatour@gmail.com або за телефоном (0312)429994.