СКИНУТИ

 

Про ініціативну групу з підготовки та проведення установчих зборів із утворення Громадської ради при Ужгородській райдержадміністрації

Дата прийняття: 08.02.2018 № 36

Відповідно до статей 6 і 39 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року №996 ,,Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” (із змінами), на виконання розпорядження голови Закарпатської облдержадміністрації 21.01.2015 №15 ,,Про ініціативну групу з підготовки та проведення установчих зборів із утворення Громадської ради при Закарпатській обласній державній адміністрації”, з метою забезпечення відкритості, прозорості та публічності у діяльності органів виконавчої влади, здійснення громадського контролю за їх діяльністю:  

1. Утворити ініціативну групу з підготовки та проведення установчих зборів із утворення Громадської ради при Ужгородській райдержадміністрації у складі згідно з додатком.

2. Відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації:

2.1. Надати ініціативній групі необхідну допомогу з підготовки та проведення установчих зборів із утворення Громадської ради при Ужгородській райдержадміністрації.

2.2. Забезпечити інформування громадськості через засоби масової інформації про початок роботи ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів із утворення Громадської ради при Ужгородській райдержадміністрації.

2.3. Інформацію про утворення Громадської ради при Ужгородській райдержадміністрації подати голові райдержадміністрації до 27 квітня 2018 року.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Боднарюк Р.Ю.

Голова державної адміністрації                                                                    А.Синишин

 

Повідомлення ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при Ужгородській районній державній адміністрації розміщенно у рубриці "Оголошення"