Новини

БУДІВНИЦТВО БЕЗ КОРУПЦІЙНИХ СХЕМ: РЕЗУЛЬТАТИ ОНЛАЙН-ПОСЛУГ ЗА ПЕРШІ ТРИ МІСЯЦІ 2024 РОКУ

Будівництво без корупційних схем: результати онлайн-послуг за перші три місяці 2024 року

Прозоре та швидке будівництво без хабарів — реальність завдяки цифровізації. Щоб українці отримували будівельні послуги без корупції та паперової тяганини, у 2020 році створили Єдину державну електронну систему у сфері будівництва (ЄДЕССБ). Система створює та зберігає документи, які фіксують характеристики й стан об’єктів на різних етапах будівництва.

ЯК БОРОТИСЯ З КОРУПЦІЄЮ В ОРГАНАХ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ. СЕРІАЛ ВІД ДІЯ.ОСВІТА

Хочете стати рушієм змін у своїй громаді та навчитися протидіяти корупції? Тоді освітній серіал «Антикорупційна робота в органах місцевого самоврядування» саме для вас!

У 9 серіях топові спікери розкажуть:
 як міжнародне законодавство регулює протидію корупції
 як організувати антикорупційне навчання для працівників органу
які документи розробити для ефективної антикорупційної політики
як мінімізувати прояви типових корупційних ризиків у діяльності місцевої влади

ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

ВІДКРИТІ ДАНІ В ГРОМАДАХ — CLARITY PROJECT ЗАПУСКАЄ АНАЛІТИЧНУ ПЛАТФОРМУ CLARITY HROMADA

Clarity Hromada (http://clarity-project.info/hromada/) — це система дашбордів з аналітичними даними, яка допомагає відстежувати ключові показники громад:

Як отримати допомогу українським фермерам та агровиробникам?

До постанови Кабінету Міністрів України № 918 від 16 серпня 2022 року „Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції” внесено зміни (постанова Кабінету Міністрів України № 300 від 15.03.2024 року) в частині розширення напрямів державної підтримки аграріїв, зареєстрованих у Державному аграрному реєстрі (далі - ДАР https://www.dar.gov.ua/), та збільшуються суми виплат.

Збір пропозицій щодо економічно доцільних інвестиційних проєктів ключових сфер економіки

Для можливого представлення України широкому колу міжнародних партнерів потенційним інвесторам, міжнародним фінансовим організаціям, комерційним банкам та представникам іноземних компаній на щорічній Конференції з питань відновлення України (URC 2024), яка буде проходити у червні 2024 року в м. Берлін, проводиться збір пропозицій щодо економічно доцільних інвестиційних проєктів ключових сфер економіки.

ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля