З 2011 року Україна є активним учасником міжнародної Ініціативи „Партнерство „Відкритий Уряд”. Основними завданнями Ініціативи є:

- підвищення рівня відкритості та прозорості діяльності державних органів,

- підтримка залучення інститутів громадянського суспільства до формування державної політики,

- впровадження високих стандартів професійної чесності в державному управлінні.

У 2012 – 2013 роках Урядом було реалізовано перший план заходів з впровадження зазначеної Ініціативи.

У квітні – травні 2014 року на виконання доручення Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка робочою групою, до складу якої увійшли представники органів виконавчої влади та провідні громадські експерти, розроблений проект плану заходів з реалізації в Україні Ініціативи „Партнерство „Відкритий Уряд” у 2014 – 2015 роках.

Запрошуємо представників інститутів громадянського суспільства взяти участь у громадському обговоренні проекту плану заходів.

Голосування за кожним пунктом плану відбуватиметься за п’ятибальною шкалою з метою оцінити пріоритетність заходів у кожному напрямку. Також пропонуємо надати пропозиції щодо включення інших завдань до плану заходів.

Обговорення у запропонованому форматі триватиме до 10 червня 2014 року.

Крім того, планується обговорити проект документу під час публічних заходів у регіонах України.