Прекрасний парк закладений визначним музикантом – графом Плотені зберігся у Великих Лазах до наших днів. Окрім того на території Ужгородського район є чимало унікальних парків-пам’яток:Невицьке – парк Вагнера,Чертеж – парк 1848 року та інші. Безперечно,парки існували тут і в середні віки,а їх виникнення пов’язане з феодалами,які завозили різні екзотичні рослини з усіх куточків світу.

На околиці села Нижнє Солотвино у мальовничій місцевості біля гірських озер розташований санаторний комплекс «Термал Стар». В основі лікування лежить місцева природна термальна або ключова вода,багата мінеральними солями. А неподалік від села Андріївка (Андрашовці) розташовано озеро біля лісу,де можна прекрасно провести час та насолодитися красою природи.