Види публічної інформації, яка знаходиться у володінні Ужгородської районної державної адміністрації, та система її обліку.

Публічна інформація – це відображена та задокументована будь-якими та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі здійснення районною державною адміністрацією повноважень, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні районної державної адміністрації.

Види інформації

1. Проекти актів районної державної адміністрації, регіональних програм та звіти, що підлягають оприлюдненню для публічного громадського обговорення:

• проекти нормативно-правових актів, що мають важливе суспільне значення і стосуються конституційних прав, свобод, інтересів і обов’язків громадян, а також актів, якими передбачається надання пільг чи встановлення обмежень для суб’єктів господарювання та інститутів громадянського суспільства, здійснення повноважень місцевого самоврядування, делегованих районній державній адміністрації районною радою;
  • проекти регуляторних актів;
  • проекти районних програм економічного, соціального та   культурного розвитку і рішень стосовно стану їх виконання.

Система обліку інформації: Журнал реєстрації (структурні підрозділи державної адміністрації)

2. Розпорядження голови районної державної адміністрації з основної діяльності

Система обліку інформації: Журнал реєстрації ( загальний відділу апарату державної адміністрації)

3. Розпорядження голови районної державної адміністрації про прийняття, переведення, заохочення, звільнення заступників голови, працівників апарату райдержадміністрації, керівників та заступників керівників структурних підрозділів державної адміністрації.

Система обліку інформації: Журнал реєстрації (загальний відділ роботи апарату державної адміністрації)

4. Доручення голови, першого заступника, заступників голови державної адміністрації

Система обліку інформації: Журнал реєстрації (загальний відділ апарату державної адміністрації)

5. Протоколи засідань колегії районної державної адміністрації, рішення колегії районної державної адміністрації