Ужгородська районна державна адміністрація розробила проект розпорядження „Про затвердження переліку адміністративних послуг та документів дозвільного характеру, які надаються через центр надання адміністративних послуг райдержадміністрації”.

Проект розпорядження Ужгородської районної державної адміністрації забезпечить безперервне, своєчасне та якісне надання адміністративних послуг споживачам цих послуг, захист їх прав та інтересів, гарантованих законом.

Зауваження та пропозиції щодо даного проекту розпорядження від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань просимо подавати протягом одного календарного місяця з дня оприлюднення проекту розпорядження за адресою:

Ужгородська районна державна адміністрація, 88017, м.Ужгород, вулиця Загорська,10, e-mail: uzh_rda@meta.ua.

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу буде оприлюднено не пізніше 5 робочих днів з дня оприлюднення даного оголошення шляхом розміщення на офіційному веб-сайті райдержадміністрації в мережі Інтернет - www.uzh-rda.gov.ua, в рубриці „Регуляторна політика”.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються у письмовому та/або електронному вигляді, телефонному режимі (0312) 61-53-18.

Ужгородська районна державна адміністрація

Опубліковано 03 грудня 2013 року