Ужгородською районною державною адміністрацією виноситься на публічне обговорення проект розпорядження голови райдержадміністрації  „Про розмір плати за участь у конкурсі із визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних  маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району”. Зазначеним проектом розпорядження встановлюватиметься розмір плати за участь у конкурсі на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування.

Зауваження та пропозиції щодо даного проекту розпорядження від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань просимо подавати протягом одного календарного місяця з дня оприлюднення проекту розпорядження за адресою:

Ужгородська районна державна адміністрація, 88017, м.Ужгород, вул. Загорська, 10, e-mail: uzh_rda@meta.ua.

uzh-rda.gov.ua в розділі „Регуляторна політика - дозвільний центр”.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовому та/або електронному вигляді управліням економіки райдержадміністрації (м.Ужгород, вул. Загорська, 10, каб. 316-317) протягом одного місяця з дня розміщення проекту розпорядження в телефонному режимі (тел. 61-70-53).

Ужгородська районна державна адміністрація

24 вересня 2013 року