Лікувально-профілактичні заклади Ужгородського району

Координацію роботи лікувально-профілактичних закладів Ужгородського району здійснює відділ охорони здоров’я Ужгородської районної державної адміністрації.

Місцезнаходження: 88000, м.Ужгород, вул.Загорська, буд.8

Начальник відділу – Голуб Олег Євгенович

роб.тел./факс:64-12-94

В Ужгородському районі наявні такі заклади охорони здоров’я:

  1. Ужгородська районна лікарня № 1 м.Чоп

Головний лікар – Курта Наталія Андріївна

Поліклінічне відділення №1 - місцезнаходження: 89502, м.Чоп, вул.Миру, буд.3

роб.тел./факс:71-14-54

Поліклінічне відділення №2 - місцезнаходження: 88000, м.Ужгород, вул.Паризької Комуни, буд.2

роб.тел./факс:61-73-04

2. Середнянська районна лікарня № 2.

Місцезнаходження: 89452, Ужгородський район, смт.Середнє, вул. Лікарняна, буд.6а

Головний лікар Сливка Антон Антонович

роб.тел./факс:72-11-87

3. Ужгородський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги

Місцезнаходження: 88000, м.Ужгород, вул.Загорська, буд.8

Головний лікар – Рогач Олена Іванівна

роб.тел./факс:64-12-94

Ужгородський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги об’єднує 28 амбулаторій загальної практики-сімейної медицини та 31 фельдшерсько-акушерські пункти, а саме:

№ п/п

Назва закладу

Адреса

Керівник

Поштовий індекс

 Населений пункт

Вулиця, будинок,

 офіс

Прізвище

Ім'я

По батькові

Телефон робочий

1)

Амбулаторія загальної практики- сімейної медицини м.Чоп

89502

м.Чоп

Миру, 3

Воробець

Марина

Юріїівна д/в

71-31-01

 

Фельдшерсько-акушерський пункт с. Червоне

89502

Тисауйфалу

вул. Петефі, 30а

Мезив

Єлізавета

Михайлівна

71-56-00

 

Фельдшерсько-акушерський пункт с.Тисаашвань

89502

Тисашвань

Петефі, 40

Грицак

Моніка

Тіборівна

71-22-48

2)

Амбулаторія загальної практики- сімейної медицини смт.Середнє

89452

смт.Середнє

Лікарняна,6а

Плеша

Наталія

Антонівна

72-16-47

 

Фельдшерсько-акушерський пункт с.Вовкове

89452

Вовкове

Перемоги б/н

-

-

-

72-21-95

 

Фельдшерсько-акушерський пункт с.Дубрівка

89445

Дубрівка

Перемоги б/н

Скиба

Валентина

Петрівна

72-05-44

 

Фельдшерсько-акушерський пункт с.Глибоке

89443

Глибоке

б/н

-

-

-

73-81-15 

 

Фельдшерсько-акушерський пункт с.Чабанівка

89452

Чабанівка

Л.Українки 5

Любка

Вікторія

Семенівна

72-04-31

 

Фельдшерсько-акушерський пункт  с.Ірлява

89455

Ірлява

Шевченка,1

Шутяк

Ольга

Михайлівна

72-04-85

 

Фельдшерсько-акушерський пункт с.Андріївка

89452

Андріївка

Гагарина,6

 -

-

3)

Амбулаторія загальної практики- сімейної медицини с.Оноківці

89412

Оноківці

Кільцева,15

Сіка

Василь

Васильович

73-96-21

 

Фельдшерсько-акушерський пункт с.Оріховиця

89413

Оріховиця

 Гагаріна 9а

Щубелка

Марія

Петрівна

73-91-43

4)

Амбулаторія загальної практики- сімейної медицини

с. Великі Лази

89440

В.Лази

Вознесенська б/н

Вереш

Степан

Іванович

72-38-20

5)

Амбулаторія загальної практики- сімейної медицини с. Кам’яниця

89411

Кам’яниця

Добровольців 10 Б

Гавалець

Людмила

Олександрівна

73-16-43

 

Фельдшерсько-акушерський пункт с.Гута

89411

Гута

 Центральна 36

Кудренко

Тетяна

Йосипівна

73-17-97

6)

Амбулаторія загальної практики- сімейної медицини

с. Коритняни

89433

Коритняни

Шевченка,1

Ганич

Вікторія

Олександрівна

73-06-14

7)

Амбулаторія загальної практики- сімейної медицини с. Ратівці

89432

Ратівці

Раковці, 43

Якіменко

Наталія

Василівна

73-59-23

8)

Амбулаторія загальної практики- сімейної медицини

с. Сторожниця

89421

Сторожниця

Ужанська,44

Цьока

Дмитро

Дмитрович

73-25-35

9)

Амбулаторія загальної практики- сімейної медицини с. Розівка

89424

Розівка

Концівська,30 а

Качур

Катерина

Юріївна

72-78-96

10)

Амбулаторія загальної практики- сімейної медицини с. Худльово

89415

Худльово

Миру,80

Ротмістренко

Володимир

Іванович

72-02-31

 

Фельдшерсько-акушерський пункт с.Анталовці

89471

Антоловці

Миру,55

Веселовська

Жанна

Юріївна

72-00-30

 

Фельдшерсько-акушерський пункт с.Верхнє Солотвино

89415

В.Солотвино

65 

Федак

Сніжана

Юріївна

72-02-40

 

Фельдшерсько-акушерський пункт с.Чертеж

89452

Чертеж

Миру,52

Ковач

Гафія

Василівна

72-19-86

11)

Амбулаторія загальної практики- сімейної медицини с. Ярок

89414

Ярок

54

Белканія

Вікторія

Томазіївна

72-41-37

 

Фельдшерсько-акушерський пункт с.Стрипа

89414

Стрипа

64 а

Дудін

Мирослава

Юріївна

72-40-43

 

Фельдшерсько-акушерський пункт с.Циганівці

89434

Циганівці

Миру б/н

Чундак

Віра

Федорівна

72-45-77

12)

Амбулаторія загальної практики- сімейної медицини с. Невицьке

89410

Невицьке

Центральна,24

Калинич

Мирослава

Юріївна

73-16-23

13)

Амбулаторія загальної практики- сімейної медицини с. Баранинці

89425

Баранинці

Центральна,44

Ковач

Світлана

Федорівна

73-42-96

 

Фельдшерсько-акушерський пункт с.Підгорб

89425

Підгорб

Центральна,46

Васільєва

Галина

Василівна

73-72-61

 

Фельдшерсько-акушерський пункт с.Барвінок

89410

Барвінок

Егана, 27

Шикула

Наталія

Євгенівна

72-86-50

 

Фельдшерсько-акушерський пункт с.Довге Поле

89434

Д.Поле

Центральна 126

Довгопола

Оксана

Іванівна

73-01-11

14)

Амбулаторія загальної практики- сімейної медицини

с. Руські Комарівці

89127

Р.Комарівці

Жовтнева,1

Булеца

Марта

Іванівна

73-74-31

 

Фельдшерсько-акушерський пункт с.Нижнє Солотвино

89442

Н.Солотвино

б/н 

Гирич

Єлизавета

Михайлівна

73-82-35

 

Фельдшерсько-акушерський пункт с.Холмець

89455

Холмець

Дружби, б/н

Ткачук 

Петро

Вікторович

73-72-34

15)

Амбулаторія загальної практики- сімейної медицини с. В.Добронь

89463

В.Добронь

М.Добронська 129

Бакша

Гейза

Гейзович

71-42-31

16)

Амбулаторія загальної практики- сімейної медицини с. Холмок

89422

Холмок

Кільцева,12

Шинкаренко

Лариса

Федорівна

72-32-45

17)

Амбулаторія загальної практики- сімейної медицини с. Сюрте

89432

Сюрте

Ш.Петефі, 49

Ковач

Марія

Степанівна

73-52-93

 

Фельдшерсько-акушерський пункт с.Тийглаш

89432

Тийглаш

Сечені,31а

Ковач

Йолана

Адальбертівна

73-52-86

18)

Амбулаторія загальної практики- сімейної медицини с. Лінці

89450

Лінці

238

Логин

Гелена

Миколаївна

72-94-41

 

Фельдшерсько-акушерський пункт с.Кибляри

89450

Кибляри

165

Урдинець

Мар’яна

Василівна

72-94-21

 

Фельдшерсько-акушерський пункт с.Гайдош

89450

Гайдош

15

Свида

Алла

Михайлівна

72-94-93

19)

Амбулаторія загальної практики- сімейної медицини

 с. Мала Добронь

89464

М.Добронь

Петефі,56

Катона

Адальберт

Бейлович

71-52-12

 

Фельдшерсько-акушерський пункт с.Тисаагтелек

89464

Тисаагтелек

Сечені,3

Попович

Ольга

Василівна

71-51-50

20)

Амбулаторія загальної практики- сімейної медицини с. Минай

89427

Минай

Борканюка,12

Лазорик

Наталія

Іванівна

66-77-55

21)

Амбулаторія загальної практики- сімейної медицини с. Есень

89461

Есень

Мала,58

Чорі

Марія

Демитрівна

71-66-29

 

Фельдшерсько-акушерський пункт с.Салівка

89081

Салівка

Есенська 1

Ур

Людмила

Іванівна

71-66-00

 

Фельдшерсько-акушерський пункт с.Петрівка

89502

Петрівка

Шевченка,3

Лозюк

Світлана

Анатоліївна д/в

-

22)

Амбулаторія загальної практики- сімейної медицини с. Концово

89423

Концово

Миру,48

Качур

Іван

Іванович

72-76-70

23)

Амбулаторія загальної практики- сімейної медицини

с. Соломоново

89460

Соломоново

Яблонева,38

Сабо

Еріка

Дюлівна

71-62-78

24)

Амбулаторія загальної практики- сімейної медицини с. Пацканьово

89451

Пацканьово

№160 А

Логин

Гелена

Миколаївна

72-91-31

25)

Амбулаторія загальної практики- сімейної медицини с. Тарнівці

89431

Шишловці

Д.Іштвана,4

Буйдошов

Єлизавета 

Юліївна

73-34-10

26)

Амбулаторія загальної практики- сімейної медицини с. Часлівці

89435

Часлівці

Сентмігалі,33

Ляшенко

Олександр

Володимирович

73-06-24

 

Фельдшерсько-акушерський пункт с.Великі Геївці

89344

В.Геївці

Головна,11

Білакович

Олена

Олександрівна

73-01-45

 

Фельдшерсько-акушерський пункт с.Малі Геївці

89434

М.Геївці

Є.Ференца б/н

Орос

Тібор

Тіборович

44-03-50

27)

Амбулаторія загальної практики- сімейної медицини с. Паладь-Комарівці

89431

П.Комарівці

Кошута,55

Комаромі-Сабо

Тюнде

Тиборівна

73-56-32

 

Фельдшерсько-акушерський пункт с. Малі Селменці

89431

П.Комарівці

Кошута,55

Уйварі

Єва

Олександрівна

73-56-32

28)

Амбулаторія загальної практики- сімейної медицини с. Батфа

89430

Батфа

15

Фабріці

Наталія

Василівна

73-33-49

 

Фельдшерсько-акушерський пункт с.Галоч

89490

Галоч

100

Веселовська

Ганна

Михайлівна

73-31-97

 

Фельдшерсько-акушерський пункт с.Палло

89431

Палло

51

Штефан

Оксана

Петрівна

73-33-99