СКИНУТИ

 
Середнянська селищна рада Голова  Крицкій 
Емерих Титусович
(0312) 721-443
Секретар  Чорнак 
Вікторія Вікторівна
(0312) 721-346
Великогеївська сільська рада Голова  Калман-Сюч 
Палма Федорівна
(0312) 730-144
Секретар  Габор  
Мар’яна Бернатівна
(0312) 730-144
Великодобронська сільська рада Голова  Попка  
Іван Миколайович
(0312) 714-325714-235
Секретар  Варга 
Гізелла Калманівна
(0312) 714-325714-235
Галоцька сільська рада Голова  Молнар
Шандор Іштванович
(0312) 733-144
Секретар  Неметі
Ольга Іванівна
(0312) 733-144
Дубрівська сільська рада Голова  Василиндра 
Роман Юрійович
(0312) 721-369
Секретар(виконкому) Керецман
Діана Іванівна
(0312) 721-369
Есенська сільська рада Голова  Ковач
Ференц Дезидерович
(0312) 716-752
Секретар  Банго 
Лівія Берталомеївна 
(0312) 716-616
Ірлявська сільська рада Голова 

Чорнак 
Василь Васильович

(0312) 720-485
Секретар  Рущак 
Марія Юліївна
(0312) 720-485
Кам’яницька сільська рада  Голова  Коваль-Мазюта
Марія Юріївна
(0312) 731-004
Секретар (виконкому) 

Куцин Наталія Іванівна

(0312) 731-544
Киблярська сільська рада Голова  Пеца 
Олександр Вікентійович
(0312) 729-424
Секретар  Пожо
Катерина Василівна
(0312) 729-423
Коритнянська сільська рада Голова  Бадида
Ігор Васильович
(0312) 730-644
Секретар (виконкому)

Кондур 
Еріка Миколаївна

(0312) 730-644
Малодобронська сільська рада Голова  Ембер
Балаж Балажович
(0312) 715-249
Секретар  Дьордяк
Валерія Гейзівна
(0312) 715-216
Невицька сільська рада Голова  Лаба
Михайло Михайлович
(0312) 731-644
Секретар (виконкому) Бук
Тетяна Федорівна
(0312) 731-644
Оноківська сільська рада Голова  Машіка
Павло Юрійович
(0312) 739-844
Секретар 

Газа
Михайло Михайлович

(0312) 739-644
Паладь-Комарівська сільська рада Голова  Іллар Йосиф Йосифович (0312) 735-644
Секретар  Надь-Дарчі
Надія Іванівна
(0312) 735-643
Пацканівська сільська рада Голова  Бонь
Юрій Васильович
(0312) 729-142
Секретар  Лесьо
Тетяна Юріївна
(0312) 729-142
Ратівська сільська рада Голова  Андрусь
Тетяна Михайлівна
(0312) 725-844
Секретар(виконкому) Вереш
Вікторія Миколаївна
(0312) 725-844
Руськокомарівська сільська рада Голова  Білак
Віталій Степанович
(0312) 737-435
Секретар  Стеценко
Лариса Юріївна
(0312) 737-435
Соловківська сільська рада Голова  Біро
Олександр Андрійович
(0312) 716-617
Секретар  Шовш
Єлізавета Юріївн 
(0312) 716-617716-670
Соломонівська сільська рада Голова  Малинич 
Галина Іванівна
(0312) 716-244
Секретар  Лешко
Ольга Михайлівна
(0312) 716-300
Сторожницька сільська рада  Голова  Сіка
Василь Петрович
(0312) 732-613
Секретар  Мацко
Єва Андріївна
(0312) 732-597
Сюртівська сільська рада Голова  Пушкар
Арпад Іванович
(0312) 735-272
Секретар  Неце
Аніка Тіборівна
(0312) 735-280
Тарнівецька сільська рада Голова  Шоля Вадим Володимирович (0312) 672-412
Секретар 

 

 

(0312) 733-444
Тийглашська сільська рада  Голова  Сіка 
Юрій Юрійович
(0312) 735-300
Секретар  Товт
Аліца Дюлівна
(0312) 735-300
Тисаашваньська сільська рада  Голова  Ферко 
Чаба Йостфович
(0312) 711-141
Секретар  Красилинець
Світлана Андріївна
(0312) 711-141
Тисаактелекська сільська рада  Голова  Торма
Василь Васильович
(0312) 715-151
Секретар  Гере
Наталія Олександрівна
(0312) 715-151
Холмківська сільська рада Голова  Вачіля
Тетяна Юріївна
(0312) 72-33-62 
Секретар  Газа  
Людмила Василівна 
(0312) 723-386
Худлівська сільська рада Голова  Зоркін
Василь Сергійович
(0312) 720-244
Секретар  Хархола
Іванна Іванівна
(0312) 720-292
Часлівецька сільська рада Голова  Рояк 
Марія Берталонівна
(0312) 730-799
Секретар  Манзич
Іда Йосипівна
(0312) 730-799
Червонівська сільська рада Голова  Зеленяк
Василь Михайлович
(0312) 715-557
Секретар  Симулик
Мар’яна Михайлівна
(0312) 715-575
Баранинська сільська обєднана територіальна громада Голова

 Марусяк Юрій Іванович

( 0312) 734287