Ужгородський район є лідером за обсягами реалізованої промислової продукції серед міст та районів області.

За січень-червень 2019 року загальний обсяг реалізованої промислової продукціїпідприємствами районудосяг 4150,9 млн. грн., що складає 32,1% загальнообласного обсягу.

Позитивну динаміку нарощення обсягів реалізованої продукції демонструють: ПрАТ „Єврокар”, ТОВ „Джейбіл С.Ю.Л.”, ТОВ „Ядзакі-Україна”, ФГ „Коник”, ТОВ „Маріель”, ПП „Синевир”, ТОВ „Артіво” та ін.

За статистичними даними за січень-червень ц.р. виробництво хліба та хлібобулочних виробів зросло на 12,4%, електроенергії – на 11,3%.

Галузь машинобудування продовжує займати значну частку в загальному обсязі реалізації у районі. За попередніми даними за І півріччя 2019 року реалізовано промислової продукції машинобудування на 3179,3 млн. грн., що на 18,9% більше порівняно з аналогічним періодом минулого року. У червні ц.р. середня кількість працівників склала 4154 працюючих, розмір середньомісячної заробітної плати досяг 15671,26 гривень.

15 березня 2019 року ТОВ „Джейбіл С.Ю.Л.” введено в дію нові потужності зі складання електроніки (мобільних телефонів, медіаплеєрів та комп'ютерної техніки), що збільшило існуючу виробничу площу на 20,7 тис. кв. м. Обсяг іноземних інвестицiй у новий виробничий майданчик становить 16 млн. дол. США. Завдяки повній реалізації проекту кiлькiсть працiвникiв поступово збiльшиться до 5 тисяч.

У квітні ц.р. ФГ „Коник”, яке спеціалізується на виробництві фруктових соків, запущено у виробництво нові види натуральних соків – грушевий та яблучно-грушевий.

ПрАТ „Тисагаз” у відповідності до затвердженого робочого проекту з триває реконструкція Русько-Комарівського пункту збору та підготовки газу.

Проектом передбачені конкретні технологічні та інженерні рішення для підвищення виробничої ефективності та раціонального використання природних ресурсів, направлені на впровадження енергозберігаючих заходів та зниження енергоємності виробництва.

Тривають роботи з будівництва фотогальванічної електростанції в урочищі Фегердомб, с.Велика Добронь потужністю 3,326 МВт.

Крім того, поблизу с. Тийглаш будується найбільша у Західній Україні СЕС потужністю 21,5 МВт. СЕС-3, розміщена на площі 35 га, по завершенні усіх робіт вироблятиме 25 млн.кВтгод на рік. Тут буде встановлено 79 тисяч панелей, на яких генеруватиметься екологічно чиста сонячна енергія.