8 лютого 2012 року в актовому залі Ужгородського коледжу культури і мистецтв відбулася підсумкова нарада працівників культури Ужгородського району. У роботі наради взяли участь начальник управління культури Закарпатської облдержадміністрації,  заслужений працівник культури України Юрій Глеба та заступник голови Ужгородської райдержадміністрації Володимир Химинець.

Із звітом про діяльність відділу культури і туризму у 2011 році виступив начальник відділу Л.Д. Ленарт.  У своїй доповіді він відмітив успіхи у роботі відділу у минулому році,  зупинився на досягненнях працівників відділу,  відзначив успішну співпрацію структурних підрозділів, наголосив на необхідності не втрачати темпу роботи,  набраного у минулому році,  незважаючи на прояви світової рецесії та фінансової кризи,  а також окреслив завдання,  які стоять перед відділом культури і туризму у 2012 році.

В обговоренні доповіді взяли участь директор центральної районної бібліотечної системи В.Н.Валієва,  директор районного будинку культури Л.Б.Дубенко і керівник районного організаційно-методичного центру народної творчості і культурно-освітньої роботи О.М.Ільченко,  які також розповіли присутнім на нараді працівникам клубів,  бібліотек,  директорам шкіл естетичного виховання району про досягнення своїх структурних підрозділів у 2011 році,  зупинилися на проблемах,  які необхідно вирішити,  поділилися планами на майбутнє.

Юрій Федорович Глеба та Володимир Васильович Химинець у своїх виступах подякували працівникам культури за пророблену ними роботу,  розповіли про своє бачення стану справ у районній культурі і запевнили у підтримці галузі культури Ужгородщини з боку обласної та районної державних адміністрацій у 2012 році,  відзначивши,  що через складний бюджет цього року багато завдань буде вирішити нелегко. Та,  незважаючи на це,  всім потрібно систематично і сумлінно працювати,  і спільними зусиллями проблеми будуть вирішуватися.

У прийнятому рішенні підсумкової наради роботу відділу культури і туризму було визнано задовільною,  а також окреслено головні завдання відділу культури і туризму та шляхи їх реалізації.

На завершення наради кращим працівникам відділу,  які нещодавно відсвяткували свої іменини,  було вручено грамоти відділу культури і туризму.