22 грудня 2011 року в актовому залі Середнянської дитячої школи мистецтв відбулися традиційні батьківські збори за підсумками І-го півріччя 2011-2012 навчального року та Новорічний концерт учнів школи.

У святково прибраному приміщенні залу, де сяяла різнокольоровими вогнями прикрашена ялинка, батьків привітала директор школи Оксана Миколаївна Ленарт. Подякувавши за їхню увагу до очолюваного нею мистецького навчального закладу і знайдену можливість бути особисто присутніми на зборах, директор у своїй промові коротко підсумувала досягнені   успіхи, окреслила задачі, які чекають на викладачів та учнів у ІІ-му півріччі. Це -  участь у обласних святах, мистецьких конкурсах індивідуальних виконавців, ансамблів, хорових колективів, підготовка та проведення  обласних конкурсів, які проходять на базі школи мистецтв  - конкурсу словацької народної пісні „Золотий соловей”,   конкурсу читців-декламаторів художнього слова ім.Івана Ірлявського „Моя весна”, творчого звіту кращих художніх колективів Ужгородщини, співпраця з обласною культурно-освітньою організацією „Матіца Словенска” на Закарпатті, загальноосвітніми школами району, іншими організаціями та установами. Викладацький колектив школи з честю справляється з поставленими перед ним завданнями, найважливішими з яких є естетичне виховання учнів, початкова професійна мистецька освіта юних громадян Ужгородщини, підготовка майбутніх кадрів для вступу в мистецькі навчальні заклади І-ІІ рівня акредитації. Директор висловила подяку всім, хто допомагає дитячій школі мистецтв вирішувати різноманітні проблеми, відзначила систематичну роботу заступника з навчально-виховної роботи Жирош Любові Миколаївни, провідних викладачів школи – завідуючих відділами: Артамонової Л.М., Гададі О.В., Галушка В.Ю., Дрогобецької Т.С., Жирош О.М., Симочко С.М., Хижун О.Б. та інших.

Слід також відмітити, що всі батьки учнів школи отримали вітальні листівки до Нового року та Різдва Христового від дирекції та педагогічного колективу із словами вітань та подяки за виявлену довіру у вихованні їх дітей.

А після закінчення батьківських зборів відбувся Новорічний концерт учнів школи. На сцені залу, стіни якого були прикрашені виставкою кращих робіт учнів відділу образотворчого мистецтва, на протязі двох з половиною годин співали, танцювали, грали на різноманітних музичних інструментах учні Середнянської ДШМ. Співали хори та вокальні ансамблі (керівники Шванда М.І., Гайдаш О.Г.), танцювали хореографічні колективи (керівники Хижун О.Б., Ремета М.І., Сембер С.С.), грав ансамбль баяністів-акордеоністів (керівник Гададі О.В.), фортепіанні ансамблі (керівники Артамонова Л.М., Жирош Л.М., Жирош О.М.), окремі виконавці – Олександра Чернікова (скрипка), Олександр Ференцик (вокал, фортепіано), Ольга Шванда (фортепіано), Данієла Мацко (фортепіано), Вероніка Ленарт (вокал, флейта), Іванна Пецка (фортепіано), Ольга Косовілка (фортепіано) та багато інших. Хвилювалися всі без винятку, адже показувати своє вміння перед батьками – задача не з простих. Та кожен виступ юних артистів знайшов відгук у серцях глядачів, які цього вечора вщерть заповнили зал. Бурхливі оплески заслужили всі, хто виступав на сцені школи мистецтв. А на закінчення концерту, музичне оформлення якого майстерно здійснив звукооператор Роберт Галушка та провела ведуча Вікторія Гангур, у виконанні вокального дуету у складі директора школи Оксани Ленарт і її доньки Вероніки прозвучала колядка „По всьому світу стала новина”.

Після концерту батьки дякували директору і викладачам за чудовий концерт. Звучали новорічні і різдвяні вітання, побажання радісних свят та щасливого Нового року. Ну, а учнів чекають різдвяні канікули, після яких вони знову прийдуть до школи мистецтв, щоб здобувати естетичну освіту і радувати своїх батьків і викладачів новими успіхами у навчанні.