обговорили закарпатські науковці

У четвер, 1 грудня, в Ужгородському національному університеті відбулася науково-практична конференція «Референдум як форма легітимного затвердження державної незалежності України». Участь у засіданні взяли, зокрема, заступник голови обласної адміністрації Антон Громовий та заступник голови обласної ради Андрій Сербайло. 1 грудня 1991 року понад 90 % українців своїм волевиявленням підтвердили Акт проголошення незалежності України. Цьогоріч країна святкує вже ювілейний 20-й рік з дня проведення Всеукраїнського референдуму. Тож сьогодні під час науково-практичної конференції закарпатські науковці підвели підсумки двох десятиліть державотворення. Зокрема, доповіді політологів та правознавців стосувалися  історичного аналізу, політичних наслідків референдуму, значення народного волевиявлення в етнополітичному та державотворчому контексті.

Прес-центр ОДА