СКИНУТИ

 

Влада розраховує на участь національного та іноземного бізнесу у проведенні реформ в Україні. Про це Президент України Віктор Янукович заявив під час засідання Ради вітчизняних та іноземних інвесторів.

 

Президент наголосив, що для нього  дуже важливо почути  думку бізнесу стосовно розвитку країни. «Для мене дуже важливе відчуття того, що той барометр, що є в державі в особі бізнесу, підкаже: у той бік дме вітер, чи ні», – наголосив Глава держави.

 

Президент України також закликав бізнес бути соціально відповідальним. «Більшість із вас несе соціальну відповідальність у державі.Окрім того, що ви є роботодавці, я знаю, що більшість ваших компаній беруть участь у різних соціальних проектах. І це дуже важливо», – заявив Глава держави.

 

Віктор Янукович подякував бізнесу, який вкладає кошти у соціальний розвиток України. «Я вдячний вам за участь у цих програмах і також запрошую розширювати такі можливості, тобто вкладати кошти у майбутнє», – сказав Президент.

 

У цьому контексті Глава держави наголосив на важливості державно-приватного партнерства. «Хотів би  на перспективу сказати вам: ця співпраця буде вдосконалюватися і поглиблюватися», – наголосив Віктор Янукович.