Шановні читачі.

Раді вітати Вас на веб-сторінці одного з найбільших за територією та економічно найрозвиненіших районів Закарпаття – Ужгородського.

Пропонуємо ознайомитися з його можливостями у багатьох сферах,  знайти потрібну інформацію,  налагодити контакти з потрібними людьми,  органами державної влади чи громадськими організаціями,  підприємствами,  культурними і освітніми закладами.

Розташований на стику кордонів трьох країн:  України,  Словаччини та Угорщини  —  Ужгородський район цілком справедливо називають «воротами в Європу,  візитною карткою України!». Тут починається наша Батьківщина. На території району знаходяться міжнародні пункти пропуску, шляхи автомобільного та залізничного сполучення, важливі для всієї Європи. Вигідне геополітичне розташування району дає можливість активно залучати іноземні інвестиції в економіку Закарпаття, впроваджувати інвестиційні проекти. В прикордонній зоні розвинута виробнича інфраструктура

В районі в мирі та злагоді мешкають представники багатьох національ-ностей, які є носіями ідей дружби, добросусідських взаємин. Найчисельні-шими етносами, поряд із українським, є угорський, словацький, російський. Це дозволяє цілеспрямовано розвивати партнерські контакти з сусідніми країнами, сприяє кращому взаєморозумінню, співпраці на ниві культурного та духовного розвитку.

Сьогодні далеко не весь потенціал, який має Ужгородський район, втілено в життя. Тож його люди невтомно трудяться над тим, щоб підвищувався рівень добробуту, повніше задовольнялися культурні запити, поліпшувалося побутове обслуговування, життя в усіх сферах ставало кращим.

Усі ми живемо вірою у кращий завтрашній день.  Тож бажаємо вам щастя,    радості,    добра та благодаті.  Нехай мир,    злагода,   милосердя,    надія будуть повсякчасними вашими супутниками.