Вакансія - голова райдержадміністрації

ГАРНОВДІЙ Олександр-Василь Васильович - перший заступник голови райдержадміністрації

з питань економічної, аграрної політики, торгівлі і побутових послуг, зовнішньоекономічних зв’язків, розвитку малого та середнього бізнесу, туризму та рекреації, інвестиційної діяльності, будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства, енергетики, транспорту і зв’язку, охорони довкілля, техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, ветеринарної медицини, використання та охорони земель і природних ресурсів в районі.

Телефон: (0312) 61-57-44

E-mail: uzh-rda@carpathia.gov.ua

Народився 8 березня 1967 року у с.Обава, Мукачівського району, громадянин України. Освіта повна вища, закінчив Ужгородський державний університет, кваліфікація - "інженер-фізик", Вінницький торговельно-економічний інститут, кваліфікація - "економіст-фінансист".

Трудову діяльність розпочав у 1991 році вчителем трудового навчання Залужанського міжшкільного навчально-виробничого комбінату. З 1995 року працював консультантом-інспектором організаційно-територіального відділу секретаріату обласної ради народних депутатів Закарпатської обласної державної адміністрації, де пропрацював до 2003 року. З 2003 року - заступник начальника управління у справах сім’ї та молоді Закарпатської ОДА. У березні 2005 року призначений на посаду першого заступника Перечинської райдержадміністрації. З 2006 по 2010 роки - помічник заступника голови Закарпатської облдержадміністрації.

4 березня розпорядженням т.в.о. голови райдержадміністрації призначений на посаду першого заступника голови Ужгородської районної державної адміністрації, 13 серпня продовжено повноваження на посаді.

Одружений, має доньку.

Декларація про майно, доходи, витрати і забов’язання фінансового характеру за 2015 рік

РАТІ Єва Шандорівна - заступник голови райдержадміністрації

Телефон: (0312) 61-46-06

E-mail:uzh-rda@carpathia.gov.ua

Народилася 27 лютого 1962 року в селі Велика Добронь, Ужгородського району, громадянка України. Освіта вища, у 1985 році закінчила Ужгородський державний університет, здобула кваліфікацію викладач-фізик, у 2008 році - Київський славістичний університет, здобула кваліфікацію "психолог".

Трудову діяльність розпочала у 1979 році лаборантом Ужгородського державного університету. Починаючи з 1985 працювала у Великодобронській школі, спочатку вчителем фізики, згодом організатором позакласної та позашкільної роботи цього ж навчального закладу. З 1995-2005 роки - директор Великодобронського ліцею. З 2006 року – психолог Великодобронської школи. У 2010 році перейшла працювати до районного методичного кабінету Ужгородської райдержадміністрації, де займала посаду завідувача сектору національних меншин та методиста.

Депутат Ужгородської районної ради ІІ, ІІІ, V, VI скликань.

13 квітня 2016 року розпорядженням голови райдержадміністрації призначена на посаду заступника голови райдержадміністрації з питань соціальної, гуманітарної, молодіжної політики, освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури та спорту в районі.

БОДНАРЮК Руслана Юріївна - керівник апарату райдержадміністрації

Телефон: (0312) 61-55-81

E-mail:uzh-rda@carpathia.gov.ua

Народилася 18 березня 1973 року в м.Ужгород, громадянка України. Освіта повна вища, закінчила Ужгородський державний університет, кваліфікація – історик, викладач історії; Львівський регіональний інститут державного управління Національної Академії державного управління при Президентові України, кваліфікація - магістр державного управління.

Трудову діяльність розпочала у 1990 році - секретарем голови Ужгородського райвиконкому. З 1991 року працювала інспектором по основній роботі Ужгородського райвиконкому, згодом - інспектором по контролю Ужгородської райдержадміністрації. З 1992 по 1994 роки - інструктор організаційно-територіального відділу Ужгородської райдержадміністрації. 1994-1996 роки - інструктор організаційного відділу секретаріату Ужгородської районної Ради, далі - консультант І категорії організаційного відділу Ужгородської райдержадміністрації. Протягом 1998 - 2005 років працювала головним спеціалістом з питань кадрової роботи і нагород відділу організаційної і кадрової роботи райдержадміністрації, а з 2005 по 2010 - начальник відділу організаційно-кадрової роботи РДА.  З 2010 по червень 2015 року займала посаду заступника керівника апарату - начальника відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації.

У вересні 2015 року призначена на посаду керівника апарату Ужгородської районної державної адміністрації.

ПІГАН Михайло Михайлович - керівник апарату (на даний час перебуває у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку)