КИНЄВ Еріка Петрівна - голова райдержадміністрації

Телефон: (0312) 61-45-87

E-mail:uzh-rda@carpathia.gov.ua

КИНЄВ Еріка Петрівна народилася 01 березня 1967 року в смт. Середнє Ужгородського району. Заміжня, має двох синів.

В 1987 році закінчила Ужгородський технікум радянської торгівлі за спеціальністю «товарознавство», кваліфікація - товарознавець.

У 2002 році закінчила Київський національний економічний університет за спеціальністю «правознавство», кваліфікація - магістр з правового регулювання економіки.

Трудову діяльність розпочала в серпні 1987 року - працювала продавцем Ужгородського роздрібного об’єднання „Промтовари”. Має досвід роботи в органах місцевого самоврядування, обіймаючи посади рахівника, секретаря, заступника голови Среднянської селищної ради. В квітні 2002 року обрана головою цієї ж селищної ради. Протягом 2006-2009 років працювала юристом в СФГ «Поляна», економістом в ТОВ «Грінвуд – 2005». З 2009 по 2015 рік працювала юристом в АТ СК «Авангард» та ТОВ «Резорт Інвест Девелопмент». З червня 2015 року по листопад 2016 року – заступник директора Ужгородського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. З серпня 2017 по лютий 2018 року займалась підприємницькою діяльністю.

Призначена на посаду голови Ужгородської райдержадміністрації 8 червня 2018 року розпорядженням Президента України від 07 червня 2018 року №85/2018-рп.

Вакансія - перший заступник голови райдержадміністрації

з питань економічної, аграрної політики, торгівлі і побутових послуг, зовнішньоекономічних зв’язків, розвитку малого та середнього бізнесу, туризму та рекреації, інвестиційної діяльності, будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства, енергетики, транспорту і зв’язку, охорони довкілля, техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, ветеринарної медицини, використання та охорони земель і природних ресурсів в районі.

РАТІ Єва Шандорівна - заступник голови райдержадміністрації

Телефон: (0312) 61-46-06

E-mail:uzh-rda@carpathia.gov.ua

Народилася 27 лютого 1962 року в селі Велика Добронь, Ужгородського району, громадянка України. Освіта вища, у 1985 році закінчила Ужгородський державний університет, здобула кваліфікацію викладач-фізик, у 2008 році - Київський славістичний університет, здобула кваліфікацію "психолог".

Трудову діяльність розпочала у 1979 році лаборантом Ужгородського державного університету. Починаючи з 1985 працювала у Великодобронській школі, спочатку вчителем фізики, згодом організатором позакласної та позашкільної роботи цього ж навчального закладу. З 1995-2005 роки - директор Великодобронського ліцею. З 2006 року – психолог Великодобронської школи. У 2010 році перейшла працювати до районного методичного кабінету Ужгородської райдержадміністрації, де займала посаду завідувача сектору національних меншин та методиста.

Депутат Ужгородської районної ради ІІ, ІІІ, V, VI скликань.

13 квітня 2016 року розпорядженням голови райдержадміністрації призначена на посаду заступника голови райдержадміністрації з питань соціальної, гуманітарної, молодіжної політики, освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури та спорту в районі.

БОДНАРЮК Руслана Юріївна - керівник апарату райдержадміністрації

Телефон: (0312) 61-55-81

E-mail:uzh-rda@carpathia.gov.ua

Народилася 18 березня 1973 року в м.Ужгород, громадянка України. Освіта повна вища, закінчила Ужгородський державний університет, кваліфікація – історик, викладач історії; Львівський регіональний інститут державного управління Національної Академії державного управління при Президентові України, кваліфікація - магістр державного управління.

Трудову діяльність розпочала у 1990 році - секретарем голови Ужгородського райвиконкому. З 1991 року працювала інспектором по основній роботі Ужгородського райвиконкому, згодом - інспектором по контролю Ужгородської райдержадміністрації. З 1992 по 1994 роки - інструктор організаційно-територіального відділу Ужгородської райдержадміністрації. 1994-1996 роки - інструктор організаційного відділу секретаріату Ужгородської районної Ради, далі - консультант І категорії організаційного відділу Ужгородської райдержадміністрації. Протягом 1998 - 2005 років працювала головним спеціалістом з питань кадрової роботи і нагород відділу організаційної і кадрової роботи райдержадміністрації, а з 2005 по 2010 - начальник відділу організаційно-кадрової роботи РДА.  З 2010 по червень 2015 року займала посаду заступника керівника апарату - начальника відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації.

У вересні 2015 року призначена на посаду керівника апарату Ужгородської районної державної адміністрації.

Декларація про майно, доходи, витрати і забов’язання фінансового характеру за 2015 рік

ПІГАН Михайло Михайлович - керівник апарату (на даний час перебуває у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку)