08 жовтня голова райдержадміністрації провела робочу нараду щодо освоєння субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток, коштів ДФРР та освітньої субвенції. Участь у нараді взялиСемаль В. – перший заступник голови райдержадміністрації; керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, Голуб О. – головний лікар КП „Ужгородська районна лікарня”; Мотельчак О. – ТОВ „Закарпатгарантбуд”; Савчинець І. – ТОВ „Закарпатгарантбуд”; Беднарик М. - ТОВ „Торговий дім Універсал-Україна”; голови Коритнянської, Червонівської, Часлівецької, Ратівецької сільських рад та головний бухгалтер Невицької сільської ради.

Учасники наради детально розглянули стан використання субвенції та строки проведення робіт на об’єктах. Обговорили проблемні питання та шляхи їх вирішення.

Зокрема, мова йшла про ситуацію щодо використання коштів з держбюджету на реалізацію проектів у галузях охорони здоров'я - будівництво нових лікарських амбулаторій та

Віталій Семаль інформував про результати обстеження трьох об’єктів на яких тривають будівельні роботи, а саме АЗПСМ в селах Батфа, Руські Комарівці та Кам’яниця. Присутні забудовники запевнили, що всі роботи на об’єктах будуть виконані згідно затверджених графіків виконання будівельних робіт.

За рахунок субвенції з державного бюджету на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості передбачено 2,5 млн. грн. на придбання 5 автомобілів для уже існуючих амбулаторій. 08.10.2019 підписано угоду про їх закупівлю, які будуть поставлені в листопаді місяці.

На субвенцію 2,0 млн.грн. на придбання 4 автомобілів для амбулаторій, які будуть будуватися (с.Ратівці, Есень, Невицьке, Коритняни) проведено торги. Укладання угоди очікується через 10 днів.

Михайлишина М. – начальник відділу освіти, молоді та спорту доповіла про стан освоєння освітньої субвенції та проблемні питання Червонівської ЗОШ І-ІІІ ст., а саме несправність шкільного автобуса та відсутність водія на ньому. Озвучила, що до кінця поточного тижня питання буде вирішено позитивно. Проводяться заходи щодо підключення усіх навчальних закладів до мережі швидкісного Інтернету.

Голови сільських рад також прозвітували про використання коштів субвенції. Кошти на об’єкти розподілено, тривають процедури щодо їх освоєння.

Підсумовуючи нараду Еріка Кинєв зазначила, що зусилля керівників на місцях мають бути спрямовані на ефективне використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. Наголосила присутнім на необхідності стовідсоткового їх використання і недопущення повернення фінансового ресурсу субвенції до державного бюджету.