16-17 жовтня 2019 року на Закарпатті проводитиметься комплексна перевірка діючої системи централізованого оповіщення цивільного захисту області із залученням всіх засобів доведення інформації (електричні сирени, гучномовці, дротове мовлення). Про це повідомляють управління цивільного захисту Закарпатської обласної державної адміністрації, сектор цивільного захисту населення Ужгородської районної державної адміністрації.

Прохання до всіх мешканців області та гостей зберігати спокій та пам’ятати, що всі сигнали, котрі будуть передаватися у цей період в ефірі дротового радіомовлення та через гучномовці, розміщені у місцях масового перебування людей (вокзали, школи, місця громадського відпочинку та ін.), а також сигнали електросирен, розміщених на територіях підприємств та організацій, є навчальними.

Нагадуємо, що уривчасте звучання електросирен означає «УВАГА ВСІМ!». Почувши їх необхідно включати обласне телебачення, радіомовлення (дротове або ефірне) для прослуховування повідомлень, що передаються. У подальшому слід діяти відповідно до отриманої інформації.