08 жовтня головою райдержадміністрації проведено чергове засідання постійно діючої комісії з розгляду звернень з питань містобудуваннята раціонального використання земель за межами населених пунктів на території району.

Члени комісії розглянули 7 питань порядку денного, а саме:

- Про розгляд заяви Сюртівської сільської ради щодо затвердження детального плану території для розміщення очисних споруд та інженерних мереж в урочищу «Біля виноградника», за межами населеного пункту на території Сюртівської сільської ради.

-  Про розгляд клопотання КЕВ Мукачеве про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель.

- Про розгляд клопотання громадянина щодо затвердження завдання на розроблення детального плану території з метою зміни цільового призначення земельної ділянки для індивідуального садівництва, за межами населеного пункту на території Ірлявської сільської ради та укладення 3-стороннього договору.

- Про розгляд заяви громадянина щодо затвердження детального плану території для індивідуального садівництва за межами населеного пункту на території Оноківської сільської ради.

- Про розгляд заяви громадянина, мешканця с.Минай, щодо виділення земельної ділянки для ведення ОСГ за межами населеного пункту Ужгородського району.

- Про розгляд листа ТОВ «Євроімекс» щодо укладання договору оренди.

- Про розгляд заяви громадянина щодо надання інформації про порядок виділення земельних ділянок на території Худлівської сільської ради.

Після детального вивчення всіх питань були прийняті рішення відповідно до чинного законодавства.