Кожного року у першу неділю жовтня працівники освіти відзначають своє професійне свято. З цієї нагоди,  07 жовтня,  у приміщенні обласної філармонії відбулося районне свято, де вітання приймали освітяни Ужгородщини.

Вітали працівників освітньої галузі голова Ужгородської райдержадміністрації Еріка Кинєв, заступник голови Ужгородської районної ради Степан Мацко та начальник відділу освіти Маріанна Михайлишина.

За значні успіхи у справі навчання кращі працівники  галузі Ужгородського району були відзначені грамотами райдержадміністрації.

Еріка Петрівна, вітаючи педагогів, висловила їм сердечну вдячність за невтомну працю, великий талант, за любов до дітей і рідного краю. Побажала всім освітянам району міцного здоров'я, мужності, стриманості та великого терпіння, адже виховання та навчання ніколи не було легкою справою.

По завершенню урочистої частини на освітян чекав святковий концерт.