Сьогодні   голова райдержадміністрації провела щотижневу апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів.

У ході наради підбито підсумки щодо проведених за минулий тиждень заходів та обговорено ряд питань по плануванню роботи на поточний робочий тиждень. Окрім цього були обговорені актуальні питання життєдіяльності галузей освіти, медицини, фінансів, а також про підготовку організаційних заходів до Дня захисника України.

Головою райдержадміністрації акцентовано увагу на дотриманні вимог у роботі з документами та дотримання розпорядку робочого часу.

Окремо обговорено питання щодо визначення результатів виконання завдань держанвих службовців, які проходитимуть в райдержадміністрації у жовтні — грудні, згідно затвердженого графіку. Звернуто увагу присутніх, що змінено форми документів, які заповнюють при оцінюванні результатів службової діяльності державного службовця.

За результатами наради дано ряд доручень щодо вирішення піднятих питань керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністраціїзгідно чинного законодавства.