19 вересня 2019 року у культурно-історичному центрі „Совине гніздо” (м.Ужгород,вулиця Ференца Ракоці, 2) відбудеться ХVIII Міжнародна туристична виставка-ярмарок „Тур’євроцентр- Закарпаття 2019”.

Офіційним організатором є: Закарпатська обласна державна адміністрація, Закарпатська обласна рада, Ужгородська міська рада.

Під час Міжнародної туристичної виставки ярмарку передбачається презентація туристичного продукту областей України та іноземних країн, запровадження інвестиційних та інноваційних проектів у туристичній сфері.

У виставці планується участь представників туристичних організацій та фірм з Польщі, Румунії, Словаччини, Угорщини, Білорусії, Хорватії, Чехії та України.

Закарпатський туристичний продукт традиційно буде презентовано у розрізі районів та міст області.

Крім того, у рамках виставки-ярмарку „Тур’євроцентр –Закарпаття 2019” передбачено наступні заходи:

презентація сільського та активного туризму Закарпаття;

майстер-клас з приготування національних страв та виготовлення сувенірної продукції;

дегустація закарпатських вин, сирів, медопродуктів тощо.