09 вересня голова районної державної адміністрації Еріка Кинєв провела щотижневу робочу нараду з актуальних питань життєдіяльності району, у якій брали участь застуник голови Єва Раті, керівник апарату Руслана Боднарюк та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Під час наради були обговорені деякі питання виконавчої дисципліни та  основні заходи  життя в районі, в тому числі організація роботи комісії з питань погашення заборгованості по виплаті заробітної плати;якість питної води в навчальних закладах; благоустрій; проведення районних фестивалів тощо.

Основний акцент в обговоренні був направлений на виконання бюджету, освоєння коштів з державного бюджету в галузі освіти та реалізацію медичної реформи в районі.

У ході спілкування учасники зустрічі обговорили та намітили шляхи вирішення нагальних питань.