Відділом освіти, молоді та спорту, колективами закладів загальної середньої освіти вжито достатніх заходів щодо підготовки закладів освіти до роботи у новому навчальному році, зокрема, 31 школа та 1 НВК є повністю готовими до роботи протягом 2019-2020 навчального року.

Натомість, у Сюртівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області продовжуються роботи по ремонту даху. Зважаючи на це, 28 серпня поточного року за участі представників відділів освіти, молоді та спорту а також культури райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування (Тийгласька та Сюртівська сільські ради), батьківського комітету названого закладу освіти на спільних зборах прийнято рішення щодо тимчасової (до повного завершення робіт) організації освітнього процесу у пристосованих приміщеннях на території Тийгласької сільської ради. Зокрема, йдеться про частину приміщень Тийгласького дошкільного навчального закладу та Районного будинку культури. Приміщення, які планується задіяти, дають змогу організувати освітній процес у 1 (одну) зміну.

З метою належної підготовки закладів освіти було вжито відповідних заходів, зокрема.

Виконано монтаж системи пожежної сигналізації оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей Великодобронської ЗОШ І-ІІІ ступенів – 200 000 грн., Коритнянської та Сюртівської ЗОШ – 200 000 грн. Здійснено улаштування шкільного подвір’я Великодобронської ЗОШ І-ІІІ ступенів бруківкою – 200 тис. грн.

Придбано матеріалів для ремонту та госптовари – 148 888,28 грн., дрова паливні – 1 097 400,00 грн.

Проведено поточний ремонт газового обладнання – 43 757,86 грн., порізка дров – 199 960,00 грн., проведено заміну вікон та дверей в приміщеннях корпусу початкових класів Худлівської ЗОШ – 107 125,16 грн., здійснено улаштування укосів, встановлено електрокотел, завершено поточний ремонт складу для зберігання дров у Кам’яницькій ЗОШ. Фактично використано близько 200 000 грн. Також у Кам’яницькій ЗОШ проведено заміно 4-х дверей: 1 вхідні та 3 – внутрішні.

Крім того, за спонсорські кошти облаштовано внутрішню вбиральню у корпусі 1-4 класів Худлівської ЗОШ. Виготовлено проектно-кошторисну документацію на об’єкт „Капітальний ремонт з облаштуванням внутрішніх вбиралень Худлівської ЗОШ І-ІІІ ст. за адресою: с. Худльово, вул. Підгірна, 44” – 90 340 грн., ПКД передано на експертизу.

Проведено заміну підлоги у класних приміщеннях Коритнянської, Сторожницької, Худлівської та Чабанівської ЗОШ – по 1 класу, загальна вартість 200 тис. грн. Також замінено підлогу в 1 класному приміщенні Чертезької ЗОШ І-ІІ ступенів.

Тривають роботи по об’єкту „Реконструкція спортивного майданчика ЗОШ І-ІІІ ступенів з облаштуванням майданчика із штучним покриттям в с. Лінці №245, Ужгородського району”.

Крім того, у Сюртівській ЗОШ тривають роботи з облаштування внутрішніх вбиралень, реконструкції харчоблоку та заміни даху. Замовником робіт виступає Сюртівська сільська рада. Відділом освіти, молоді та спорту їй було передано: 200 тис. грн. – на облаштування вбиральні та 1 500 000,00 грн. – на ремонт даху.

Завершено будівельно-монтажні роботи по об’єкту „Капітальний ремонт покрівлі та перекриття корпусу 5-9 класів Тисаагтелекської ЗОШ І-ІІ ст. в с. Тиса-Агтелек Ужгородського району” – кошти спонсорів. Крім того, у цій же будівлі спонсори облаштовують систему опалення.

Здійснено поточний ремонт актової зали Шишлівської ЗОШ І-ІІІ ст. – 200 тис. грн.

Також, за кошти благодійників завершено роботи з капітального ремонту будівлі колишнього будинку культури у с. Малі Геївці, яке передбачається використати, у тому числі, й для потреб місцевого НВК І-ІІІ ступенів.

Крім того, на експертизі перебуває проектно-кошторисна документація по об’єкту Реконструкція частини приміщень Лінцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів для потреб дошкільної освіти – роботи передбачається виконати до кінця поточного року.

Також, до кінця 2019 року планується виконати:

будівельно-монтажні роботи по об’єкту „Капітальний ремонт фасаду, покрівлі та класних приміщень Чабанівської ЗОШ І-ІІ ст. в с. Чабанівка Ужгородського району” – 1 600 000 грн.;

роботи по благоустрою подвір’я Великогеєвецької ЗОШ І-ІІ ст. - 200 000 грн.

Перераховані питання й надалі перебуватимуть на контролі у відділі освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.