Сьогодні, 05.09.19, в райдержадміністрації проведено круглий стіл щодо використання коштів програм по районному бюджету за 2018-2019 роки, участь в якому взяли голова райдержадміністрації Еріка Кинєв, заступник голови райдержадміністрації Єва Раті, заступник голови районної ради Степан Мацко, заступник директора – начальник бюджетного управління департаменту фінансів Закарпатської облдержадміністрації Наталія Боркулеш, заступник директора департаменту фінансів ОДА Сергій Остафійчук, начальник юридичного відділу апарату облдержадміністрації Сергій Павлюк, заступник начальника Ужгородського районного відділу поліції Тарас Соханич, керуючий справами виконавчого апарату Ужгородської районної ради Юрій Фрінцко, заступник керуючого справами Андрій Кушнірук, заступник начальника відділу комунальної власності Ужгородської районної ради Віктор Шелельо, журналісти ТРК „Перший кабельний”, інформаційного агентства „ЗІДО”, „Журналісти проти корупції”, кореспондент ТОВ „Газета Вісті Ужгородщини” Марія Підгорна, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та громадськість району.

Приводом проведення заходу став лист Ужгородської районної ради щодо ефективного та раціонального використання коштів районного бюджету райдержадміністрацією. Також терміновість проведення позачергової сесії Ужгородської районної ради для виділення коштів на відновлення даху в Сюртівській ЗОШ, що був пошкоджений внаслідок буревію.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Ольга Ящищак проінформувала, що на всіх стадіях бюджетного процесу департаментом фінансів облдержадміністрації здійснюється перевірка та контроль всіх етапів формування бюджету та дотримання бюджетного законодавства райдержадміністрацією. На сьогоднішній день не має жодного висновку щодо порушення бюджетного процесу райдержадміністрацією. Присутні посадові особи Закарпатської облдержадміністрації підтвердили, що порушень у дотриманні бюджетного законодавства райдержадміністрацією немає. Інформація про виконання програм по районному бюджету станом на 01.09.2019 року доступна для ознайомлення в розділі "Фінанси та бюджет".

Також, під час зустрічі Еріка Петрівна зазначила, що райдержадміністрацією було ініційовано скликання позачергового засідання сесії районної ради для внесення змін до районного бюджету на 2019 рік, у зв’язку з необхідністю термінової передачі Сюртівській сільській раді коштів, загальним обсягом 1 500 000, 00 грн., для продовження відновлювальних робіт з капітального ремонту даху Сюртівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Завершення ремонту даху потрібно провести в найкоротші терміни, тому що учні Сюртівської ЗОШ розпочали навчальний процес в будинку культури с.Тийгаш, оскільки із-за проведення ремонтних робіт не можуть бути допущені до приміщення школи. Проте, на даний час рішення щодо проведення сесії районною радою не прийнято.

Заступник голови Ужгородської районної ради пообіцяв довести до відома голові районної ради всі підняті питання.