З метою забезпечення прав громадян щодо належного розгляду їх звернень, передбачених статтею 40 Конституції України та Законом України «Про звернення громадян», а також сприяння у вирішенні проблемних питань, з якими звертаються громадяни до органів державної влади, головою Ужгородської райдержадміністрації Кинєв Ерікою Петрівною 04.09.2019 року здійснено виїзний прийом громадян у с.Тийглаш в адмінстративній будівлі Тийгласької сільської ради.

Від сільської ради були присутні: Сіка Юрій Юрійович – сільський голова; Товт Аліца Дюлівна – секретар сільської ради; Гумен Василь Васильович – інспектор ВОС та Петрунь Валентина Анатоліївна – депутат сільської ради.

Питання, з якими звернулись місцеві жителі в основному стосувались багаторічної відсутності питної води в селі. Також мешканці села піднімали питання, які стосувалися ремонту дорожнього покриття вулиці Шкільної.

В ході зустрічі голова Тийгласької сільської ради Сіка Ю.Ю. озвучив плани щодо соціально-економічного розвитку села. Сільською радою розроблено 7 проектів розбудови інфраструктури села. А саме виготовлено проект «Будівництво системи водопостачання та водовідведення сіл Сюрте та Тийглаш Ужгородського району. Зовнішні мережі водопостачання с. Тийглаш», що отримав негативний експертний висновок. Розроблено ескізний проект «Реконструкція даху та системи опалення будинку культури з використанням відновлювальних джерел енергії по вул. Сент Іштвана, 119 с.Тийглаш» орієнтовна вартість складає 3 млн. 340 тис. 964 грн., розроблено робочий проект «Капітальний ремонт будинку культури села Тийглаш» кошторисна вартість якого складає 759 тис. 618 грн. та інші.

У відповідності до районної Програми розвитку автомобільних доріг Тийгласька сільська рада визначена замовником проведення поточно-середнього ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення СО 71212 Тийглаш - Руські Геївці - Малі Геївці км 0+000-5+500. Було виготовлено проектно-кошторисну документацію на загальну кошторисну вартість 6 млн. 300 тис. грн. У 2018 році відповідно до фінансування за державною програмою 313190 було проведено роботи на суму 550 тис. грн.

Гумен В. В. – інспектор ВОС зазначив, що через складну економічну ситуацію в Україні суттєва кількість населення виїжджає на заробітки закордон, через що, є складною ситуація з призовом громадян України на строкову військову службу.

В підсумку виїзного прийому громадян, Кинєв Е.П. ознайомилася з роботою Тийгласького Будинку культури та дошкільного навчального закладу, де проходять навчання учні Сюртівської ЗОШ І-ІІІ ст. на період завершення ремонтних робіт даху, який був пошкоджений у вищевказаному навчальному закладі внаслідок буревію, який пронісся Ужгородщиною в липні 2019 року.

Питання, з якими звернулися жителі с.Тийглаш на виїзному прийомі до голови райдержадміністрації Кинєв Е.П. взято на контроль. Громадян буде проінформовано у визначені законодавством терміни.